תפריט סגור

הובלות באילת

עוברים דירה באילת? כנראה שאתם זקוקים לחברת הובלות מקצוענית ומנוסה שתלווה אתכם בתהליך. חברת הובלות איכותית יכולה להפוך את יום המעבר או אפילו את שבוע המעבר לחלק, נעים ופשוט כדי שאתם תוכלו ליהנות מהדירה החדשה שלכם בשקט. אל תסתבכו עם מובילים מפוקפקים או לא מוכרים – בפורטל של MoversTLV תוכלו למצוא את המאגר המתקדם ביותר של אנשי הובלות איכותיים ומבוקשים. כדי למצוא הובלות באילת, פשוט מלאו את הפרטים שלכם בפורטל וקבלו ברגע רשימה של עד ארבעה מובילים זמינים ומקצועיים שמתאימים בדיוק בשבילכם. והכי טוב, השירות זמין עשרים וארבע שעות ביממה וניתן לכם חינם לחלוטין.

להובלות באילת על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות באילת

מחירון הובלות באילת

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

מי זקוק לשירותי הובלות באילת?

אחרי שנים של ניסיון בתחום, אנחנו יכולים להעיד שיש שתי קבוצות עיקריות של אנשים שזקוקים יותר מכולם לשירותי הובלות באילת:

  1. מי שעוברים דירה לעיתים תכופות – מדובר בעיקר בצעירים, סטודנטים, רווקים וכו'. בימינו לא חסרות סיבות לעבור דירה: אם התקבלתם לתואר חדש, או דווקא סיימתם אותו. אם מצאתם עבודה חדשה או שאולי אתם מתקדמים לשלב הבא במערכת היחסים עם בן או בת זוג חדשים. לפעמים מדובר בשיקול כלכלי נטו, כשבעל הדירה מעלה את דמי השכירות או מבקש שלא לחדש את החוזה שלכם. מה שלא תהיה הסיבה, אם אתם עוברים דירה לעתים תכופות כנראה שאתם יודעים היטב את ערכו של מוביל מומלץ באילת. העבודה שלו מאפשרת לכם לצלוח את יום המעבר בקלות, במהירות, ובלי דאגות.
  2. מי שעוברים דירה לראשונה מזה שנים ארוכות – במובנים מסוימים, אנשים אלה הם ההיפך מהקבוצה הקודמת שתיארנו: אנשים בוגרים יותר, לעתים בעלי משפחה, ילדים וכנראה גם מקום עבודה יציב שבו הם נמצאים כבר שנים. האנשים בקבוצה זו עוברים דירה בדרך כלל בשל שינוי חיים גדול – קידום או מציאת עבודה חדשה, הרחבת המשפחה, ניצול החסכונות לקנית בית חדש, וכן הלאה. עוברים כאלה זקוקים לשירותיו של מוביל באילת כדי להעביר כמות גדולה של חפצים ורהיטים, שחלקם בוודאי בעלי ערך רגשי וכספי גבוה. הם ירוויחו במיוחד מנסיונו של המוביל להעמיס את תכולת הבית במהירות לתוך כלי רכב יחיד ולשנע אותו מבלי להזיק לרהיטים. במקרה כזה מומלץ במיוחד להיעזר בשירות שמציעים מרבית המובילים באילת לארוז עבורכם את תכולת הדירה, מה שיקל ויאיץ את השלב שעלול להיות הקשה בכל התהליך.

כיצד לבחור נכון מוביל באילת?

כשאתם מעיינים ברשימת המובילים האפשריים ומנסים להחליט למי להתקשר לצורך שירותי הובלות באילת, ישנם כמה פרמטרים ברורים שצריכים להנחות אתכם.

  • חוזה והצעת מחיר ברורים – סימן היכר לחברת הובלות מנוסה ומקצועית הוא היקף הפרטים שמבקש המוביל לשמוע מכם במהלך שיחת הטלפון הראשונית. כדי לתת לכם הצעת מחיר מהימנה, הוא ירצה בוודאי לדעת כמה חפצים אתם מעבירים ומתוכם כמה מכשירי חשמל כבדים או רהיטים שזקוקים לפירוק והרכבה. הוא יצטרך לדעת גם פרטים לגבי הסביבה, כמו מקומות חניה פוטנציאליים, באיזו קומה אתם נמצאים, האם יש מעלית, וכו'. רק אחרי שקיבל את התמונה המלאה, יוכל המוביל לתת לכם הערכה שלמה של מחיר העבודה. אותה ישלח לכם בהצעת מחיר מסודרת המפרטת בדיוק את כל הפרטים שסיכמתם ביניכם, כולל מספר העובדים וציוד מיוחד שעליו לספק.
  • ביטוח ורישיונות – לא כל בעל רכב כבד בארץ יכול לעבוד כמוביל. התפקיד דורש רישיון הובלה, שמעיד על כך שלמוביל שלכם יש את רישיון הנהיגה המתאים, ציוד יעודי שעומד בתקנים, וכו'. בנוסף, בקשו לראות ביטוח הובלות שמגן על החפצים שלכם במהלך המעבר ובדקו מה גודל הפרמיה ומה סכום ההשתתפות העצמית שעלול להידרש מכם.
  • ציוד מתאים – כיאה למקצוע מאתגר ותובעני, הובלה דורשת ציוד יעודי מתאים. מדובר קודם כל בכלי רכב כבד שמסוגל להכיל ולהוביל את כל תכולת הדירה שלכם, אבל גם במנשאים מתאימים לגב של הסבלים, רצועות קשירה וניילון לעיטוף רהיטים וארגזים. לפעמים אפילו מנוף שנדרש כדי להוציא רהיטים רגישים ומסורבלים מקומה גבוהה.

אל תתפשרו על חברת הובלה באילת. הזמינו רק חברה שתענה על כל הצרכים שלכם ותהפוך את יום מעבר הדירה לחלק ורגוע. כדי לקבל שירות איכותי ומועיל, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך פורטל MoversTLV ונציג שירות יוכל לסייע לכם במהירות.

להובלות באילת על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי אילת

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן