תפריט סגור

הובלות בלוד

אנחנו מכירים את הרגשות המוכרים של לחץ ומתח המתלווים לא פעם לתהליך של מעבר דירה. הבית שלנו הוא המקום בו אנחנו מרגישים ביטחון. מעבר למקום חדש בהכרח מוציא אותנו מהסביבה המוכרת ומביא אותנו להתמודדויות חדשות. שימוש בשירות של הובלות בלוד לא יכול לפתור לנו את כל הבעיות אבל הוא בהחלט יכול להקל עלינו מאוד. כדי שיהיו לכם הכלים לבחור חברת הובלות בלוד עליה תוכלו לסמוך יצרנו ב- MoversTLV פורטל הנותן לכם בלחיצת כפתור מאגר של עד ארבע חברות הובלה מומלצות במחירים משתלמים מלוד בפרט ואזור המרכז בכלל.

להובלות בלוד על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות בלוד

מחירון הובלות בלוד

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

מה מקבלים במסגרת השירות של הובלות בלוד?

לא פעם אנחנו פוגשים בלקוחות החושבים כי כל תהליך המעבר מסתכם בהעברת חפצים מנקודה אחת לאחרת. לעיתים זה נדמה כאילו מדובר בתהליך פשוט שלא צריך לקחת יותר מדי זמן. התוצאה היא לקוחות שלא משריינים מספיק זמן לתהליך המעבר ומגיעים אליו לא מוכנים. לא צריכים להיות חכמים גדולים כדי להבין שהמעבר עצמו עתיד להיות ארוך, מסורבל, לא יעיל ובעיקר – כזה המעורר הרבה מתח ולחץ. אנחנו כאנשי מקצוע טוענים שאפשר אחרת. הובלות בלוד זה לא רק העברת החפצים שלכם במשאית ממקום למקום, הן יכולות לעשות עבורכם הרבה יותר. אספנו עבורכם את רשימת התחומים בהם חברות הובלה שונות יכולות לתת שירות.

  1. אריזה מסודרת: העברה מוצלחת מתחילה בראש ובראשונה בארגון נכון של הפריטים בקרטונים נוחים ועמידים למעבר. סידור יעיל ומתוכנן יכולים להפוך את שלבי הפריקה והארגון במעון החדש לזריזים ויעילים במיוחד.
  2. פירוק והרכבה: ארונות, מיטות, שולחנות ורהיטים נוספים עלולים להתגלות כגדולים מדי להובלה פשוטה. לכן, חשוב שתהיה שם יד מקצועית שתפרק ותרכיב את הפריטים מחדש מבלי להביא לנזק מיותר.
  3. הובלה המסתייעת במנוף: מנוף הוא אחד הכלים החדישים והיעילים ביותר בעולם ההובלות החדש. מנוף מאפשר הובלה זריזה, יעילה ובעיקר – שקטה. ניתן להיעזר בו עבור הובלה של רהיטים גדולים, העברה של ציוד לקומות גבוהות ועוד. בנוסף, היתרון הגדול שלו הוא בקיצור תהליכי העבודה. כך שאם אתם צריכים הובלה מהיום למחר, מנוף יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם.
  4. ההובלה עצמה: נכון, זה השירות אותו אנו מקבלים כמובן מאליו. אבל חשוב לזכור שמוביל מקצועי הוא זה הנעזר במכשור מתאים, עובדים מקצועיים וידע רלוונטי.

איך מוצאים מוביל בלוד, או איך יודעים לבחור נכון?

אנחנו חיים בתקופה מבלבלת. מצד אחד נדמה לנו שכל העולם נמצא בכף היד ובקלות אפשר למצוא למעשה כל דבר שרוצים. אבל חשוב לזכור ששוק ההובלות השתנה בשנים האחרונות. השוק גדל והביא שחקנים חדשים שחלקם מקצועיים יותר וחלקם מקצועיים הרבה פחות. מוביל מומלץ בלוד הוא לא משהו שאי אפשר למצוא אבל בהחלט כדאי להיות בעלי הידע המתאים כדי לדעת לזהות אותו. הכנו עבורכם שלושה סימנים מזהים למוביל מומלץ בלוד.

  • המלצות. נשמע כמעט מצחיק להגיד את זה נכון? אבל הדרך למציאת מוביל מומלץ בלוד היא המלצות. כמו תמיד כדאי לדעת איפה לחפש המלצות אותנטיות לעומת המלצות שלא תמיד כדאי ללכת בעקבותיהן. אנחנו ב MoveresTLV מקפידים לעבוד רק עם חברות עליהן אנחנו כאנשי מקצוע יכולים לסמוך. ההמלצה שלנו היא לברור את ההמלצות אותן אתם קוראים ולהיות בטוחים מה אמת ומה שקר.
  • ביטוח. חברת הובלות שמכבדת את עצמה מחזיקה בביטוח רלוונטי. מעבר לעובדה שלכל מקרה כדאי להיות מכוסים.
  • חוזה. זו לא בעיה למצוא שירותי הובלה בלוד. כל אחד עם רכב גדול יכול להפוך לחברת הובלה. אבל החברות הגדולות והמנוסות יודעות לעשות עם הלקוח תיאום ציפיות כזה שלא ישאיר מקום לספק. ההמלצה שלנו היא לנצל את מעמד קריאת חוזה ההובלות והחתימה עליו לצורך תיאום ציפיות מלא עם החברה בה בחרתם כדי שתדעו מה המשמעות של כל פעולה או שינוי לאורך תהליך המעבר.

מיותר לציין כי כל המידע הזה שקראתם עכשיו הוא רק קצה המזלג בכל הקשור למציאת מוביל בלוד ותכנון מעבר נכון ומוצלח. אנחנו מזמינים אתכם להזין את הפרטים שלכם בפורטל שלנו הפתוח למענכם עשרים וארבע שעות ביממה בחינם ולהיוועץ בנציגי השירות שלנו כדי שתהיו בטוחים כי אתם באים לתהליך המעבר שלכם הכי מוכנים שיש.

להובלות בלוד על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי לוד

דילוג לתוכן