הובלות בלוד

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

הובלות בלוד לוקחות אתכם מבית אחד לשני ומעבירות את כל תכולת הבית אבל גם עוזרת לכם להתחיל חיים חדשים בבית החדש. חברת הובלות בלוד שהיא אמינה ואחראית תעשה את העבודה שלה במינימום זמן ובמקסימום אחריות ואמינות. בעונת הקיץ כל המשפחות יודעות שאם הן רוצות לעבור דירה זוהי העונה האידיאלית להן, אמנם, בגלל החופש הגדול, אבל פחות אידיאלית מבחינת המחירים. הביקוש עולה וכל הובלות לוד עסוקים עד למעלה מהראש בהובלות ממקום למקום גם של דירות פרטיות וגם של משרדים ובתי עסקים. כאשר אתם רוצים לעבור דירה עדיף אולי לעשות זאת בזמן פחות לחוץ ואולי גם אחרי החגים אם אינכם לחוצים על כך, כי אז המחירים זולים יותר משמעותית.

הובלות בלוד

הובלת דירות עם מומחים ומקצוענים בתחום

הצעות מחיר מפורטות

הובלות קטנות בלוד לוקחות בחשבון שיש לכם המון חפצים ולכן הצעות המחיר שאתם מקבלים כוללות גם את מספר הארגזים, גם את הריהוט הרב שלכם והרכוש שצברתם, וגם את כל מה שיש לטפל בו בצורה מיוחדת כמו ארונות שחובה לפרק אחרת אי אפשר להוריד מהבית. כמו כן, רצוי מאוד לציין את שעת ההגעה ותחילת העבודה והערכת זמן, יחד עם ציון כל המכשולים והקשיים שעומדים בפני המובילים. בצורה כזאת אתם יכולים לדעת שהמחיר שנותנים לכם הוא המחיר הסופי ואין לכם תוספת הפתעות באמצע. הבטיחו לעצמכם הצעות מחיר הוגנות על ידי זה שתוודאו את כל הפרטים מראש. חברות הובלות קטנות בלוד גם יכולות להעניק לכם שירותים נלווים כמו שירותי אריזה ופריקה וסידור התכולה בבית, אם אתם פונים לחברה אמינה ומקצועית שיש לה ותק בשטח.

אריזה על ידי הובלות בלוד בזול

הביקוש הגדול לחברות אריזה נובע מכמה סיבות. האריזה היא תהליך שלא כל האנשים רוצים לעשות ולכן מובילים בלוד עשויים לעשות את זה בצורה יעילה מהם, כאשר הם אורזים רכוש ותכולה שנצברו כל החיים ולכן קל יותר להתמודד עם זה. כמו כן, אריזה כזאת היא אריזה מקצועית שיודעת לא לגרום לנזק וגם להקטין מאוד את הסיכוי שאנשי הובלות בלוד יגרמו לכם לנזק לרכוש בזמן ההובלה. אתם יכולים להבטיח הובלה נכונה ומוצלחת כאשר אנשי הובלות לוד עושים את המקסימום כדי לוודא שכל הרכוש עטוף וארוז כמו שצריך, ולכן כך התכולה שלכם מגיעה ליעדה בשלום ולשביעות רצונכם המלאה. כאשר אתם מזמינים חברת הובלות ודאו גם שיש להם ביטוח מקיף שכולל כל פיצוי שצריך לשלם גם לכם וגם לשכנים. הובלות בלוד יוצאות בכל עונה בשנה למסעות העברות דירה ומשרדים בכל רחבי הארץ.

שירותים נוספים לרשותכם: הובלה עם מנוף מרכז, הובלת מקרר, הובלה ואחסנה במרכז

 


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן