תפריט סגור

הובלות בנתניה

אם אתם מתכננים מעבר של בית עסק או דירה אנחנו חושבים שכדאי לכם לקרוא את המאמר הבא. כמו בתחומים נוספים בחיים אין ספק כי תכנון מקדים יכול להקל, ליעל ולהביא לתהליך נוח ונעים לכולם. אחת מהדרכים לשנות את חווית המעבר היא ללא ספק בחירה נכונה ומדויקת של הובלות בנתניה. אנחנו ב- MoversTLV הכנו עבורכם פורטל בדיוק בשביל זה. בשביל שיהיו לכם הכלים לבחירת חברת הובלות בנתניה מתוך מאגר של עד ארבע חברות הובלה מומלצות בנתניה והסביבה. השירות פתוח עבורכם בחינם עשרים וארבע שעות ביממה.

להובלות בנתניה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות בנתניה

מחירון הובלות בנתניה

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

מה צריך לדעת לפני בחירה של חברת הובלות בנתניה

כאשר אנחנו מתחילים לתכנן מעבר דירה או בית עסק בדרך כלל קורה אחד משניים: יש את אלו שמדחיקים, לא רוצים להתמודד ומשאירים הכול לרגע האחרון. יש את אלו שמתחילים לתכנן אבל בדרך כלל מתכננים לא נכון. העברה של דירה או בית עסק דורשת ידע ומיומנות כמו בתחומים רבים נוספים. הכנו עבורכם רשימה של כמה דברים עליהם יש לשים לב לפני שמתחילים בתהליך.

  • מתי אתם רוצים לבצע את המעבר? בענף ההובלות קיימים חודשים עמוסים יותר וכאלו עמוסים פחות. יש מקרים בהם אין לנו ברירה. אם אתם מתחילים עבודה חדשה בעיר והילדים נכנסים למסגרת לימודית חדשה אין לכם ברירה אלא לעבור בחודשי הקיץ. אבל במקרה כזה אתם צריכים לקחת בחשבון כי עדיף לשריין מראש את חברת ההובלות עמה תרצו לעבוד. אם יש לכם ברירה אחרת ההמלצה שלנו היא להעביר את העברת הדירה או בית העסק לחודשי החורף אז חברות ההובלה פנויות והמחירים נמוכים יותר.
  • מיקוד. אין ספק כי 'מיקוד' היא מילת המפתח בכל הקשור לביצוע מעבר מוצלח ויעיל. ככל שתוכלו להגיד לעצמכם מה אתם מחפשים כך הסיכוי כי תקבלו שירות המתאים למידותכם גדול יותר. חישבו מה הפריטים אותם אתם רוצים להעביר, כמה זמן יש לכם עבור המעבר עצמו, מה מסגרת התקציב ועוד.
  • וודאו כי אתם משאירים פתח לשינויים. החיים שלנו דינאמיים ולא תמיד הולכים לפי התוכנית. היו בטוחים כי אתם יודעים מה המשמעות הכספית והטכנית של שינויים כאלו ואחרים מול המובילים בהם בחרתם. ההמלצה שלנו תמיד היא להקפיד על תיאום ציפיות כתוב.

אילו שירותים ניתן לקבל ע"י מוביל בנתניה?

מוביל בנתניה לא רק מזיז פריטים מנקודה אחת לאחרת. שירותי הובלה יכולים לכלול הרבה מעבר לזה.

  1. אריזה: שירותי אריזה ואחסון מתחילים עם אספקת הציוד המתאים למעבר ומסתיימים בהכנסת כל החפצים לארגזים הרלוונטיים.
  2. פירוק והרכבה: כאשר אנחנו נדרשים להעברה של רהיטי עץ גדולים פירוק והרכבה מחדש יאפשרו לנו לשנע את אלו בקלות.
  3. הובלה של דירות מגורים, בתי עסק, משרדים ועוד: כאן חשוב לציין כי הובלה של משרד לא דומה להובלה של דירת מגורים ולהיפך. בכל אחד מהמקרים נדרשת יד מקצועית ומיומנת. בחירה של הובלות בנתניה צריכה להתבסס גם על מידת ההיכרות של החברה עם סוג המעבר אותו אתם צריכים.
  4. הובלות קטנות, הובלות מנוף ועוד: הובלות קטנות והובלות מנוף אלו סוגים שונים של שירותים המאפשרים לייעל או להקל על המעבר מכל מיני סיבות. אם אתם זוג צעיר או סטודנטים הרוצים לחסוך יכול להיות שיתאים לכם להיעזר בשירות של הובלות קטנות עבור פריט אחד או לשניים. אם אתם צריכים הובלה מהירה למשרד או לבית עסק אחר יכול להיות ששימוש במנוף לצורך הובלה יקצר לכם את משך המעבר ולא יפגע בפעילות השוטפת של החברה. ההמלצה שלנו היא להיעזר במוביל בו בחרתם כדי להבין ממנו מה החברה שלו יכולה לספק לכם באופן כזה שיתאים לצרכיכם.

מעבר זה לא תהליך קל. מעבר של דירה או בית עסק כולל בתוכו עומסים ולחצים מסוגים שונים. בחירה נכונה של מוביל מומלץ בנתניה יכולה להקל עליכם מאוד ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אתם מוזמנים להזין את הפרטים שלכם בפורטל ולקבל תוך כ- 10 דקות שיחה מנציג שירות שייתן לכם את כל הכלים הנדרשים לבחירה מוצלחת של הובלות בנתניה.

להובלות בנתניה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי נתניה

דילוג לתוכן