תפריט סגור

הובלות ברחובות

אם גם אתם מתכננים מעבר דירה או בית עסק ברחובות או מחוצה לה, אנו מציעים לכם להשתמש בפורטל המובילים של MoversTLV המוגש לכם בחינם ומאפשר לכם לבחור בין ארבע חברות הובלה שונות המומלצות ביותר בשוק ההובלות ברחובות בפרט ובערי המרכז ככלל. אם אתם בית עסק או משפחה שהחליטו לעבור לרחובות, ריכזנו עבורכם כמה דברים חשובים להם כדאי להקדיש תשומת לב בעת תהליך המעבר.

להובלות ברחובות על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות ברחובות

מחירון הובלות ברחובות

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

מהם השירותים אותם ניתן לקבל מחברת הובלות ברחובות

 • העברת בתי עסק: ממשרדי הייטק ועד לבתי קפה ומסעדות
 • העברת דירות: העברה של דירות קטנות וגדולות כולל בתים פרטיים
 • הובלות קטנות: הובלה של פריט בודד או כמה פריטים כולל סיוע בהרכבה של ארונות, מיטות, שולחנות וכיוצא בזה. השירות מיועד במיוחד עבור סטודנטים ומשפחות צעירות
 • אריזה: מסיוע ע"י אספקת ארגזים ועד אריזה כוללת של התכולה
 • אחסון: שמירה בטוחה של הציוד עד לתום ההליכים
 • שינוע באמצעות מנוף: מיועד למעבר לקומות גבוהות
 • הובלה של פריטים עדינים הדורשים מיומנות גבוהה: מפסנתרים וכלי חשמל ביתיים ועד לציוד משרדי יקר ערך
 • הובלה של ציוד מיוחד כגון כלים חקלאיים, מכולות, הובלה של ציוד מכני או טכני כבד וכיוצא בזה: תחום הדורש מיומנות רבה וניסיון רב בעבודה עם בתי עסק

להובלות ברחובות על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

מה הצעדים החשובים ביותר בבחירה של מובילים ברחובות?

הניסיון שלנו מוכיח כי בחירה מושכלת במוביל מקצועי ומיומן יכול להפוך מעבר קשה ומסורבל לאחד נעים ומוצלח. ביקשנו מהעובדים של MoversTLV לסכם עבורכם בכמה צעדים פשוטים את הבחירה בחברת הובלות ברחובות המושלמת עבורכם:

 1. בקשו המלצות: בירור עם לקוחות עבר על טיב החברה ואופן השירות יעזרו לכם לקבל את התמונה הטובה ביותר עבור שירות ההובלות במרכז שתקבלו.
 2. קבעו פגישה עם נציג: טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים. מפגש עם נציג החברה יכול לשפוך אור על אופן העבודה בחברה. במקרים רבים שווה להתייעץ באותה הזדמנות עם נציג השירות כדי לקבל חוות דעת ורעיונות לייעול ושיפור תהליך המעבר.
 3. השוו מחירים: למובילים ברחובות שונים בתחום תהיה דרך שונה לתמחר את העבודה שלהם. פעמים רבות התמחור יהיה שונה עבור חלקים שונים משלב אריזת הדירה ועד לשלב האחסון, הפריקה וההרכבה. השוואת מחירים תבחן את מגוון השירותים אותן מציעה חברה מסוימת ותעזור לכם בבחירת השירותים המשתלמים ביותר עבורכם. יכול להיות שיש שירות מסוג מסוים שיהיה חיוני יותר עבורכם מתחום אחר. בחירה מושכלת בשירות המותאם למחיר יכול לחסוך לכם עד אלפי שקלים מהוצאות המעבר.

המלצות המומחים שלנו למעבר מוצלח

 1. ביטוח. שימו לב כי לחברת הובלות ברחובות בה בחרתם יש ביטוח מתאים עבור הציוד שלכם.
 2. אריזה חכמה. אריזה חכמה זה כל הסוד להתארגנות מהירה ויעילה ביעד החדש. זכרו לרשום על כל קופסא מה נמצא בה וכמובן על תשכחו להביא לכם בגדים נוספים תיק נפרד לימים הראשונים של ההתארגנות.
 3. ציר נסיעה. אין דבר מתסכל מלגלות כי המובילים ברחובות בהם בחרת הגיעו לכתובת הלא נכונה. בירור מוקדם ומעמיק של ציר הנסיעה ישפר מאוד את העמידה בלוחות הזמנים. בנוסף אם מדובר בהובלה ברחובות בה נעשה שימוש במנוף הרמה, כדאי לבדוק שיש מספיק מקום עבורו.

לאחר בחירה טובה ומוצלחת של מוביל ברחובות טוב ומקצועי כל מה שנותר לנו הוא לאחל לכם מעבר נעים וקל ויישוב טוב. אנחנו מזמינים אתכם להזין את הפרטים שלכם כבר עכשיו כדי שעוד היום תוכלו לקבל הצעות מחיר מחברות הובלות ברחובות.

להובלות ברחובות על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי רחובות

דילוג לתוכן