הובלות בקריית גת

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

זהו, הגיע הרגע לארוז. דירת החלומות מוכנה, המפתח אצלנו  ועכשיו נשאר 'רק' להעביר את תכולת הבית לדירה החדשה. אז חשוב שתדעו שה- 'רק' הזה, הוא לא כל כך פשוט. מדובר בפרויקט גדול של איסוף כל החפצים שבבית, המיון שלהם, ההחלטה מה לזרוק והאם לזרוק. בקיצור מדובר במשימה שהיא לא כל כך פשוטה כפי שהיא נראית במבט ראשון.

הובלות בקריית גת

הובלות בקריית גת עם חברה אמינה ומקצועית

מתי להתחיל לארוז?

מיד כאשר יש לכם תאריך יעד לביצוע המעבר קבעו עם חברת הובלות קריית גת את היום המיועד וכן את השעה הרצויה מבחינתכם. מיד אחר כך אתם יכולים להתחיל במלאכת האריזה. זהו תהליך מתמשך ולא כדאי להשאיר זאת לרגע האחרון. כאשר מתחילים ל'קפל' את הבית מבעוד מועד, העבודה נעשית ביישוב הדעת ובאופן מסודר פי כמה.
כאשר מדובר רק בצורך של הובלות קטנות בקריית גת אין את החלק של אריזת הבית אך יש צורך בסיכום מוקדם עם חברת הובלות בקריית גת כדי שההעברה אכן תתבצע במועד המתאים לכם.

חברת הובלות בקריית גת מחירים

אם אתם 'קצרים' בכסף ומנסים לקצץ ולחסוך בכל מקום אפשרי, כדאי לכם להשקיע כמה ימים כדי לבצע סקר שוק. דברו עם כמה חברות שמבצעים הובלות בקריית גת בזול, בקשו מהם הצעות מחיר באופן כללי. זה ייתן לכם תמונה על המחיר בשוק ההובלות. לאחר שאתם יודעים פחות או יותר באיזה סדר גודל מדובר היכנסו יותר לפרטים הקטנים עם החברה אותה בחרתם וסכמו אתה על הכל.

מה חשוב לסכם עם מובילים בקריית גת?

ביקור מטעם החברה – ראשית חשוב מאוד שנציג מטעם החברה יבוא לביקור בבית ויתרשם מהתכולה שאותה יש להעביר. לאחר שיראה בדיוק מה כוללת עבודת ההובלה, כמה ארגזים, כמה רהיטים, כמה מוצרי חשמל, האם הרהיטים צריכים פירוק לפני ההעברה וההרכבה בדירה החדשה, כמה מדרגות צריך לרדת מהבית שלכם וכמה לעלות בדירה החדשה. האם יש מעלית וכו' וכו'. הכל צריך להיות מול עיניו כאשר הוא נותן לכם הצעת מחיר, וזאת בכדי למנוע הפתעות של תוספות במחיר בגלל סעיפים חדשים שלא ידעו עליהם קודם.

כתיבת חוזה – כל הפרטים הנ"ל צריכים להיכתב בחוזה שיפרט בפרוטרוט את כל מה שכרוך בעבודת ההובלה.
יום ושעה מדויקים של תחילת העבודה – חשוב לסכם באופן ברור לגבי יום ושעה מדויקים. היות ולעיתים קובעים יום באופן כללי והשעה מתאחרת והעצבים נמרטים וכל הטעם הטוב של המעבר לדירה החדשה עלול להתפוגג.

הובלות באיזורים נוספים: הובלות בדימונה, הובלות בבאר שבע, הובלות בערד

 


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן