תפריט סגור

הובלות ברמלה

מעבר מכל סוג שהוא עלול להציף בתחושות של מתח וחרדה. אנחנו ב- MoversTLV חושבים שאתם ממש לא צריכים להתמודד עם כל העומס הזה לבד. היעזרות בחברת הובלות ברמלה עליה תוכלו לסמוך יכולה לשנות מצד לצד את חווית המעבר. בשביל להקל עליכם את הבחירה הקמנן פורטל שמאפשר לכם לקבל רשימה של עד ארבע חברות הובלה מומלצות ברמלה והסביבה. הובלות ברמלה יש הרבה אבל כאלה שיתנו לכם עבודה מקצועית במחירים שווים לכל כיס – יש מעט. אצלנו ב- MoversTLV עובדים רק עם המובילים הטובים ביותר בשוק. אלו שהיינו שמחים לקבל מהם שירות בעצמנו.

להובלות ברמלה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות ברמלה

מחירון הובלות ברמלה

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

איך שירות של הובלות ברמלה יכול לעזור לכם?

לעין לא מקצועית לעיתים נדמה כי שירות הובלות מתמקד בהעברה של פריטים מנקודה אחת לאחרת. אבל אנחנו כאנשי מקצוע יכולים להעיד אחרת. בתוך שוק ההובלות תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים שיש בהם כלים לשיפור חוויית המעבר.

  1. אריזה – אין ספק כי אריזה נכונה ומסודרת יכולה לשנות כליל את כל חווית המעבר. ככל שתהיו מסודרים יותר בתחילת התהליך כך תהיו בטוחים כי בשלבי הפירוק תוכלו להתנהל בצורה יעילה. הובלות ברמלה יכולות לספק לכם שירות של אריזה החל משלבי אספקת הארגזים והציוד המתאים לאריזה ועד לסידור כל פריט ופריט בתוך הקרטון. אל תשכחו כמובן לבקש שירשמו לכם על גבי הארגז מה הוא מכיל ומאיזה חדר. הטיפ הקטן הזה יכול לעזור מאוד, האמינו לנו.
  2. הובלה – כאשר אנחנו מגיעים לשלבי ההובלה עצמה חשוב לנו להבין מה הם תנאי השטח ואיך אפשר להתאים אותם לצרכים שלנו. אם למשל אתם עוברים לדירה הממוקמת במרכז העיר יכול להיות שיש להיעזר ברכבים קטנים יותר לצורך המעבר. אם מדובר במעבר של משרד לאזור תעשיה נשתמש בכלים אחרים ועוד. אנחנו יכולים להבטיח לכם שהדבר האחרון בו תרצו להתעסק ביום המעבר הוא בדוח שקיבל המוביל בו בחרתם כי הוא גרם לפקק שנוצר ברחוב.
  3. הרכבה – לעיתים כאשר אנו נדרשים להעביר רהיטים גדולים כמו ארונות, מיטות, שולחנות וכדומה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי פירוק הרהיטים והרכבה במעון החדש.
  4. הובלות קטנות – אם כל מה שאתם מחפשים זו הובלה לכלי נגינה עדין או למכשיר חשמלי כל שעליכם לעשות הוא לבקש. 'הובלות קטנות' זה שירות שנוצר כתוצאה מההבנה שלעיתים כל מה שיש לעשות הוא לתת שירות מקצועי ואמין עבור הובלה של פריט אחד ולא דירה שלמה. שירות של הובלות קטנות מטבע הדברים עולה פחות ונותן שירות איכותי בלי שיכאב בכיס.
  5. הובלות מיוחדות – כאן אנחנו מדברים על תת סעיף העוסק בהעברה של מכולות או מכונות חקלאיות להן נדרש מכשור מיוחד וידע מקצועי.
  6. הובלות מנוף – מוביל מומלץ ברמלה יהיה זה שידע לתת שירות מקצועי במגוון של תחומים. הובלות מנוף הן דוגמא מצוינת לזה. לא כל חברת הובלות יודעת איך להיעזר במנוף לצורך מעבר. מנוף מאפשר לנו לעבוד בזריזות רבה יותר, לקחת פריטים אותם אנחנו לא רוצים לטלטל כמו פסנתר וכיוצא בזה.

מה צריך לדעת לפני שבוחרים מוביל ברמלה?

שוק ההובלות גדל מאוד בשנים האחרונות. כמעט כל אחד שיש לו רכב גדול יכול לקרוא לעצמו מוביל ברמלה. אבל אנחנו כאנשי מקצוע יודעים עד כמה שירות טוב ומקצועי יכול להיות קריטי בתהליך המעבר. יש לכך כמה סיבות:

  • ביטוח: אנחנו לא מאחלים לכם שתאלצו להיעזר בביטוח בשום שלב. אבל אנחנו כן יכולים להגיד שתקלות עלולות לקרות. אין לנו שליטה על הכול. ביטוח הוא אחד מהסממנים המזהים של חברת הובלות טובה ומקצועית. חוץ מזה ששילמתם על הציוד שלכם כסף יקר. חשוב לכל מקרה להיות בטוחים.
  • שקט נפשי: מעבר והתחלה חדשה הם תהליכים המביאים איתם הרבה לחץ ומתח. אם זה בגלל סביבת עבודה חדשה ולא מוכרת ואם בגלל סיבות אחרות. אין סיבה להכניס לתוך סיר הלחץ הזה אריזות, סידורים, פירוקים והרכבות שיכניסו אתכם ללחץ של זמן ובלאגן שלא נגמר. בדיוק בשביל זה נועדה חברת ההובלות. תנו להם לעשות לכם את העבודה ותשאירו לכם זמן להתמודד עם האתגרים החשובים באמת.

מעבר הוא תהליך לא פשוט. בחירה נכונה ומדויקת של חברת הובלה ברמלה יכולה לשנות את כל התמונה. אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בפורטל שלנו ולקבל שירות מקצועי.

להובלות ברמלה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי רמלה

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן