הובלות בשבת

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

מרבית האנשים החיים בישראל חיים תחת לחץ ואורח חיים קדחתני שבו כמעט ואין רגע אחד של מנוחה. יוקר המחיה משפיע על כולם, בין אם שכירים ובין אם עצמאיים ואנשים אינם יכולים להרשות לעצמם אפילו חודש אחד ללא עבודה. למעשה, זוג הורים במשפחה ממוצעת בישראל עובדים בין חמישה לשישה ימים בשבוע לפחות 8 שעות ביותר, כאשר רבים עובדים יותר ולעתים אפילו משמרות ליליות. לוח הזמנים הצפוף והלא הגיוני הזה, מלבד העובדה שאינו בריא לגופנו ונפשנו, אינו מאפשר למשפחות שונות מעבר דירה שקט ורגוע. עבור אותם אנשים שירותי הובלות בשבת הפכו היעיל והנוח ביותר.

חברת הובלות בשבת במחיר אטרקטיבי במיוחד

הובלות בשבת

  • הובלות בשבת צריכות להיעשות במקצועיות ויעילות מבלי להפריע לשכנים שכן מדובר ביום המנוחה השבועי ועל כן איננו רוצים להטריד את מנוחתם.
  • במידה ומדובר בשירותי הובלות קטנות בקשו מחברת ההובלות להגיע עם משאית קטנה יותר ולספק לכם מחיר נמוך יותר בהתאם להוצאות המופחתות.
  • במקרה של הובלות גדולות תאלצו להעריך בצורה המדויקת ביותר שאפשר את כמות התכולה שלכם והכבודה שלה על מנת שחברת ההובלות תיערך בהתאם.
  • כאשר מדובר בהובלה בשבת יש להכין את החברה מראש לוודא שאכן פנויה בתאריך המעבר המתבקש.
  • הובלות משרדים גם כן אפשריים בשבת אולם צריך לוודא כי יש למשאית גישה לחניה הסמוכה לכניסה לבניין בוא נמצא המשרד.

לסיכום, באורח החיים הלחוץ והעמוס שבו אנו חיים ייתכן והובלות בשבת יהיו הפתרון האולטימטיבי עבור רבים. לא כולם מתחברים להובלה ביום זה מטעמי דת אולם אם לכם דבר זה אינו מפריע או שאין לכם פשוט יום אחר לבצע בו את ההובלה, הרי שאנו נשמח לסייע לכם גם ביום זה בעת הצורך.


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן