הובלות מיוחדות

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

הובלות מיוחדות הוא שם כולל למגוון רחב של שירותי הובלה אשר לא שמעתם עליהן עד היום או לא חשבתם שהם קיימים כיוון שלא היה לכם צורך בהם עד היום. לא בהכרח מדובר בשירות שאינו הגיוני אך אין ספק כי כאשר לכל אדם יש צורך בהובלה מסוג כלשהו, זה לא מובן מאליו שאדם אחר זקוק להובלה מסוג אחר לגמרי. לדוגמה, כאשר אדם אחד רוכש מקרר יד שנייה ונדרש להוביל אותו לביתו, הרי שאם אין ברשותו טנדר להובלה או גרר + אישור לגרר, הוא יזדקק לשירותיה של חברת הובלות המספקת שירות זה. אדם אחר למשל, זקוק בכלל לשירות של הובלה עם מנוף לצורך העלאת הסלון שלו לדירה בגובה רב.

הובלות מיוחדות במחירים מיוחדים

הובלות מיוחדות

כמובן. בהתאם לסוג ההובלה תתאים חברת ההובלות את כלי הרכב הנדרש בהובלה ועל כן יגדלו או יפחתו הוצאותיה ובהתאם לכך תוכל לספק לכם מחיר תואם. הדבר נכון גם לגבי כוח אדם הנדרש בהובלה. למשל כאשר מדובר בפריטים כבדים וגדולים יותר, חברת ההובלות תזדקק למשאית גדולה יותר וכוח אדם רב יותר. כאשר מדובר בהובלה קטנה של קרטונים וציוד פשוט הרי שמוביל אחד או שניים עם משאית קטנה או טנדר עשויים להספיק.

שימו לב כי לא כל חברה יכולה לספק כל שירות הובלה ועל כן יהיה עליכם לפרט בדיוק את צרכי ההובלה שלכם כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם המוביל. ייתכן ויום ההובלה שתרצו יהיה בשבת וחברה מסוימת לא תספק שירותי הובלות בשבת. ייתכן ותזדקק לשירותי הובלת פסנתר למשל אולם אין ברשות החברה הכלים להעברת הפסנתר, העמסתו על המשאית או שאין ברשותה מנוף לביצוע העלאתו לגובה.

לפרטים נוספים והזמנת הובלות מיוחדות צרו עמנו קשר באמצעות האתר או בטלפון.


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן