תפריט סגור

הובלות מיוחדות

הובלות מיוחדות לכל הארץ במחירים מפתיעים!
רוב ההובלות שלך יכללו ריהוט ומוצרי חשמל שעוברים איתך מהדירה הנוכחית לדירה הבאה שלך. אבל לפעמים יש צורך להעביר פריטים מיוחדים שדורשים התמחות בסוג ההובלה המיוחדת כמו למשל הובלת פסנתר, הובלה בקירור, הובלת בעלי חיים, הובלת אופנוע ים וכו'. כל המובילים בפורטל Movers TLV מוסמכים לבצע הובלות מיוחדות, מחזיקים בכל הציוד הנדרש ויוכלו לבצע את ההובלה במקצועיות, במהירות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

לשירות הובלות לציוד מיוחד חייגו: 072-3728-449

הובלות מיוחדות

איך להבחין בין הובלה רגילה להובלה מיוחדת?

הדירה שלך מכילה כל מיני חפצים החל מריהוט, דרך מוצרי חשמל ועד לארגזים שמכילים ציוד נוסף שארזת מראש. בתוך כל אלו קיימים חפצים הנחשבים חריגים מכיוון שהם דורשים מאמץ נוסף או ציוד ייעודי כדי להעביר אותם מהדירה הנוכחית שלך לדירה החדשה ולכן יהיו מעט יקרים יותר להובלה. כדי לעזור לך להבין מתי המובילים הוגנים איתך ומתי הם מנסים לייקר את ההובלה, אלו המוצרים שכמעט תמיד יהיו מוחרגים מהובלה רגילה:

 • פסנתר
 • כספות
 • חפצי אומנות
 • נברשות
 • מוצרי כושר
 • מתקן מתנפח
 • אקווריום
 • כלי נגינה
 • ג'קוזי

זהירות יתרה בהובלה מיוחדת

היות ומדובר בפריטים גדולים, כבדים ולרוב יקרים, חשוב להעניק משנה חשיבות לדרך שבה הפריטים מובלים מהדירה שלך לדירה החדשה. בדרך כלל יהיה צורך בהזמנת מנוף הרמה כדי שיוריד את הפריטים ישירות מהסלון ללא צורך לסחוב אותם במדרגות ולסכן אותם בחבטות וזעזועים מיוחדים. גם העיטוף של הפריטים יהיה מוקפד הרבה יותר ואפילו המיקום והעיגון של הפריטים במשאית ההובלה ילקחו בחשבון, הכל כדי שהמעבר יהיה חלק ומוצלח.

ביטוח הובלה מיוחדת

הפריטים שמועברים ככל הנראה יהיה יקרי ערך, ברמה הכספית וברמה הסנטימנטלית ולכן אנחנו ממליצים לך לוודא שלמוביל שבחרת יש ביטוח ברמה גבוהה אשר מכסה כל פגיעה בכל סוג פריט בזמן העמסת ופריקת הפריטים למשאית ובזמן הנסיעה עצמה. יכול להיות שמוביל עם ביטוח מקיף שכזה יעלה לך קצת יותר, אבל זה בהחלט שווה את המחיר.

הובלות מיוחדות 24 שעות ביממה

אנחנו מבינים שישנם לקוחות שמעדיפים לעשות את ההובלה שלהם מחוץ לשעות השיא ולכן אנחנו מוכנים לבצע הובלה מיוחדת 24 שעות ביממה, כולל מנופאים שיהיו זמינים עבורך בכל רגע מהיום!

איך נקבע מחיר הובלה מיוחדת?

עכשיו שכבר הבנת מהי ההגדרה להובלה מיוחדת, נשמח לשתף אותך בתמחור של הובלה מיוחדת כדי שבשיחה שלך עם המוביל יהיה לך מספיק ידע להבין האם המוביל מנסה לייקר את הצעת המחיר או שהוא הוגן איתך.
המחיר הסופי נקבע לפי שלושה פרמטרים:

 • מועד ביצוע ההובלה
  הובלה מיוחדת לא רק בפריטים שנמצאים בה, אלא גם במועד ההובלה עצמו. הובלה אחרי שעות הפעילות תייקר במעט את ההובלה אבל בהתחשב בעובדה שהיא נוחה לך הרבה יותר, המתמטיקה במקרה הזה פשוטה.
 • משקל הפריטים
  הובלה מיוחדת לרוב תכלול פריטים כבדים במיוחד שכמובן ישפיעו על מחירה הסופי של ההובלה. לרוב הסיבה לכך תהיה השימוש במנופאי שיוריד את הפריטים הכבדים מהסלון ללא צורך לסחוב אותם.
 • כמות הפריטים
  מטבע הדברים ככל שיהיו יותר פריטים מיוחדים להובלה, כך מחיר הובלה מיוחדת יהיה יקר יותר.

איך לבחור מוביל להובלה מיוחדת?

שיטוט קצר בגוגל יעלה לך עשרות רבות של חברות הובלה שיבטיחו לך הרים וגבעות מבחינת מחיר, ביטוח, זמנים ומה לא. לצערנו, חלקן לא יעמדו בהבטחות מה שעלול לגרום לך לעוגמת נפש והוצאה מיותרת של אנרגיות וכספים. יש שלוש דרכים עיקריות להבחין בין חברת הובלה מקצועית לחברה חובבנית והן:

 • ניסיון בתחום
  מכיוון שלא קיימת רגולציה בתחום, כל אדם עם משאית יכול להיקרא מוביל מה שאומר שהתחום פרוץ וקשה מאוד לעקוב אחריו ולהבחין בין חברה מקצועית לחברה חובבנית. הניסיון של החברה בתחום והמוניטין שלה יכול מאוד לעזור לך להבין האם מדובר בחברה חדשה שעלולה לסכן את הפריטים שלך או בחברה ותיקה שבאמתחתה המון ידע וציוד חדשני באמצעותם היא מובילה בהצלחה מזה זמן רב.
 • לקוחות ממליצים
  חברת הובלות שמכבדת את עצמה תחזיק רפרטואר ארוך של לקוחות מרוצים אשר נהנו מהשירותים שלה ויוכלו להעיד עליה ממקור ראשון. אם לחברת ההובלות שראיינת אין לקוחות עבר או שמא היא מסרבת להעניק לך מספרי טלפון של לקוחות כאלו, כדאי לך לבחון מחדש את ההעסקה שלה.

כמה עולה הובלה מיוחדת?

כזכור, הובלה מיוחדת מתייחסת לסוג הפריטים, הכמות שלהם וכמובן המשקל שלהם ולכן אין מחיר אחיד להובלה מיוחדת. כדי לעזור לך בנושא, אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנבין ממך מה סדר גודל ההובלה ואיך אנחנו יכולים להעניק לך הצעת מחיר רזה, מדויקת ומשתלמת במיוחד!

לשירות הובלות לציוד מיוחד חייגו: 072-3728-449

הובלות מיוחדות

דילוג לתוכן