תפריט סגור

הובלות במודיעין

אנחנו ב- MoversTLV רצינו לייצר מערכת פשוטה וקלה למציאה מהירה של הובלות במודיעין. ההיכרות שלנו כאנשי מקצוע עם השוק הובילה אותנו להכרה בכך שיש מספר גדול של חברות הובלה בשוק אבל מעט דרכים לבחור באחת הטובה לכם מכולן. לכן פיתחנו פורטל ופתחנו אותו בחינם עבורכם. הזנה פשוטה של פרטיכם תביא לכם רשימה של עד ארבע חברות הובלה מקצועיות ואמינות מהן תוכלו לבחור את המתאימה ביותר. הפורטל זמין עשרים וארבע שעות ביממה.

להובלות במודיעין על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות במודיעין

מחירון הובלות במודיעין

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

מה כדאי לעשות לפני שניגשים לבחור שירות הובלות במודיעין?

בחירה של חברת הובלות במודיעין לא נראית כמסובכת במיוחד. בסך הכל מדובר בשינוע של חפצים על פני המרחב בשעה יעודה ממקום אחד לאחר. אתם עוברים עכשיו דירה או מובילים את המשרד שלכם ומוטרדים משלל דברים, כשהאחרון שבהם הוא בחירה מוקפדת של מוביל במודיעין. אבל אנחנו יודעים לומר לאור הניסיון הרב שלנו בתחום ההובלות כי הבחירה הזו יכולה לעשות את כל ההבדל בין תהליך מעבר מלחיץ ומורכב לתהליך פשוט, רגוע ומסודר. במרבית המקרים מילה טובה, מקצועיות ויעילות הם הדברים שיהפכו את כל התהליך לנעים ומוצלח. הדבר החשוב ביותר לציין בשלב הזה הוא שהובלה הוא תהליך מורכב הדורש תכנון מוקפד. גם אתם יכולים לקחת חלק בהכנה מוקדמת של התהליך כך שתוכלו לעבור את המעבר בקלות. הכנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם לגשת לתהליך ביעילות.

  1. רשימה – זה נשמע אולי מוזר אבל לרשימות יש את הכוח 'לסדר את הראש'. הכנה מוקדמת של רשימות הכוללות את הפריטים אותם תרצו להעביר, התאריכים בהם המעבר יכול להתאים לכם והסדר בו הייתם רוצים שהדברים ייעשו יכולה לעזור לכם כאשר תגיעו לרגע בו תצטרכו לעשות תיאום ציפיות עם המוביל בו בחרתם.
  2. השוואת מחירים – השוואה מוקדמת של מחירים לפי קטגוריות היא הדרך לחסוך לא מעט כסף. כולנו יודעים שישראל זה מקום יקר לחיות בו ואין סיבה לזרוק כסף רק כי לא בדקתם היטב מראש. השוואת מחירי הובלה לפי קטגוריות הוא נושא עליו נרחיב עוד בהמשך.
  3. מיקוד – מה אתם מחפשים? אחרי שתבינו איך עולם ההובלות מתנהל תוכלו להגיע ממוקדים ולראות מה השירות הרלוונטי עבורכם בתוך החבילה הגדולה העונה לשם 'הובלות במודיעין'.

שלבי העבודה של מוביל במודיעין

עבודה של הובלה במודיעין היא עבודה מקצועית הכוללת שלבים שונים בתהליך המעבר. צריך לזכור כי חפצים לא נעלמים פה ומופיעים שוב במקום אחר פתאום. בגדול, תהליך העבודה מתבצע באופן הבא:

  • שלב ראשון, אריזה. שלב האריזה של חפצי הבית כולל אספקה של ארגזים ואמצעים אחרים לאחסון מחודש של כלי הבית והחפצים השונים. אריזה היא גם פירוק של רהיטים גדולים אותם אי אפשר להוביל בשלמותם מנקודה לנקודה.
  • שלב שני, הובלה ופריקה. הובלה ופריקה של ציוד מתבססת על היכרות עם טוואי השטח. אין דבר יותר מתסכל מלהגיע ליום המעבר ולגלות שהמובילים הובילו את הציוד למקום הלא נכון או שאלו קיבלו דוח כי לא פרקו את הציוד במקום המיועד לכך בעיר. האמת היא שמוביל מומלץ במודיעין מבחינתנו הוא אחד שמכיר טוב את העיר. אל תגידו שלא אמרנו.
  • שלב שלישי, הובלה זהירה תוך שימוש במכשור מתאים. זה השלב בו הפריטים נכנסים לדירה החדשה באופן מסודר כך שתוכלו לסדר במהירות את כל החפצים בארונות החדשים. העברה זהירה כוללת תעודת ביטוח של החברה המכסה נזקים שונים העלולים להיגרם לציוד באופן זה או אחר. חברת הובלות מקצועית לא תגיד 'יהיה בסדר' אלא תוודא שיהיה בסדר.

בנוסף, ניתן להיעזר בשירות של הובלות במודיעין גם עבור הובלות קטנות, הובלות מנוף, הובלות משרדים, בתי עסק ועוד. בדרך כלל החברות השונות מתמחרות כל שלב עבודה באופן אחר ובנוסף גם נותנות מחיר על ביצוע העבודה מתחילתה ועד סופה. יכול להיות שלא הכול צריך להיעשות על ידי חברה אחת. בחינה מדוקדקת של המחירים תוך ידיעה ברורה שלכם את הצרכים שלכם תעזור לכם לבחור בחירה חכמה.

אתם מוזמנים להשתמש בפורטל שלנו ולהתרשם ממבחר חברות הובלה מומלצות במשק. הזינו את פרטכם ועזרו לנו לעזור לכם.

להובלות במודיעין על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי מודיעין

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן