תפריט סגור

הובלת ספות

מחפשים להוביל ספות במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש, לפרק ולהוביל את הספות לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת ספות עוד היום.

moverstlv הובלת ספותספות מהוות את אחד מפריטי הריהוט המרכזיים והחשובים בבית, לכן, רוב האנשים, משקיעים זמן וכסף בבחירתן ופועלים על מנת לנקות ולתחזק אותן, בכדי שישמרו על המראה ההתחלתי שלהן לאורך זמן.

כאשר עולה הצורך בשירות של הובלת ספות או הובלה של מערכת ישיבה, רוב האנשים אומנם יסתפקו בשירותיה של חברת הובלה אשר מספקת הובלות קטנות, אך יוודאו שהחברה הינה מקצועית ומנוסה דיה, כדי להבטיח שהספות יגיעו ליעד החדש בדיוק באותו המצב בו הן עזבו את יעדן הישן.

לצד פרמטרים כמו זמינות החברה לבצע את ההובלה בזמן הנדרש והמחיר אותו תגבה החברה עבור שירותיה, גם לפרמטרים כמו שנות הניסיון של החברה, סוג רכב ההובלה והרמה המקצועית שלה, תהיה השפעה לא מועטה על הבחירה.

הובלת ספות – מקרים בהם מורכבות ההובלה עולה

במקרים בהם מדובר כאמור, בהובלה של ספה אחת בודדה בגודל סטנדרטי, ניתן כאמור להיעזר בשירותי של חברת הובלה המציעה שירותי הובלות קטנות או שירות של הובלות לסטודנטים.

ישנם מספר מקרים, בהם ההובלה תהפוך להיות מורכבת יותר ולכן, יעלה גם הצורך לברור בצורה מוקפדת יותר את חברת ההובלה ולוודא שיש ברשותה את הכלים והיכולות לבצע את ההובלה.
בין המקרים המדוברים:

  • ריבוי ספות – אם מדובר בהובלת כמות גדולה של ספות, לדוגמא, במקרים של הובלות למטרות מסחריות או בהובלות של משרדים. חשוב לבחור חברת הובלה גדולה, מקצועית ומנוסה המתמחה באופן פרטני בביצוע הובלות מהסוג הזה.
  • ספות גדולות או רחבות במיוחד – אם הספות לא עוברות בפתח הדלת, במעלית או במסדרונות הבניין, מאוד יכול להיות שהדרך היחידה להוביל אותן תהיה באמצעות שימוש במנוף הרמה. במקרה כזה, יש לבחור בחברת הובלה אשר מציעה בין היתר גם שירות של מנוף הרמה.
  • ספות יקרות או עדינות במיוחד – יש אנשים אשר השקיעו סכומי כסף עצומים בכדי לקנות ספות מעוצבות ולכן, כאשר יעלה הצורך בהובלתן הם לא יסתפקו בפחות מחברת הובלה מקצועית ומנוסה, אשר תהיה ערוכה להוביל את הספות בצורה הבטוחה ביותר. במקרים רבים, הצורך יהיה גם בחברת הובלה אשר מציעה שירות של ביטוח תכולה (מה שיבטיח שבמקרה וחלילה יגרם נזק לספה במהלך ההובלה, בעלי הספות יקבלו פיצוי כספי).

במקרים בהם אתם לא מצליחים להגיע להבנה אם אכן מדובר בהובלה מורכבת ומה היא בדיוק מצריכה, ניתן להיוועץ באנשי מקצוע מטעם חברת ההובלה, אשר יספקו את כל הפרטים על מורכבות ההובלה.

מוצאים את חברת ההובלה המתאימה
אם אתם זקוקים לשירות של הובלת ספות, ברמת מורכבות גדולה או פחות, "פורטל הובלות" הוקם כדי לסלול לכם את הדרך לעבר חברת ההובלה המתאימה.

כל מה שנדרש מכם לעשות כדי ליהנות מכל השירותים של הפורטל, זה פשוט למלא טופס ייעודי ולהשאיר את פרטיכם. תוך זמן קצר יחזור אליכם נציג, יבין את מלוא הדרישות והצרכים שלכם מהליך הובלת ספות ויפנה בשמכם אל חברות הובלה מקצועיות ומנוסות אשר ערוכות לבצע את ההובלה המבוקשת. כך שזמן קצר לאחר הפניה כבר תזכו לקבל הצעות מחיר ממספר חברות הובלה שונות ותוכלו לבחור את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר מתוכן.
כן, זה כל כך פשוט וקל! לפרטים נוספים אודות השירות חייגו: 072-3728-449

דילוג לתוכן