תפריט סגור

הובלת סלון

מחפשים להוביל סלון במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש, לפרק ולהוביל את הסלון לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת סלון עוד היום.

moverstlv הובלת סלוןמחירון הובלת סלון כללי:

סוג הפריט

מחיר משוער

סלון פינתי מבד

250-350 ₪

סלון פינתי דמוי עור

300-400 ₪

סלון פינתי עור

350-400 ₪

סלון תלת מושבי

200-250 ₪

סלון דו מושבי

200-250 ₪

סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

שולחן סלון עץ

200-250 ₪

שולחן סלון זכוכית

200-250 ₪

יש מקרים בהם החיפוש אחר שירותי הובלה יהיה עבור העברת תכולה של דירה שלמה ויש מקרים בהם הצורך יהיה בהעברת תכולה של חלל או חדר אחד או של רהיטים ספציפיים.
כך יוצא, שיש לא מעט סיבות בגינן יכול לעלות הצורך בשירות של הובלת סלון ובין היתר:

  • בהליך של רכישת סלון מיד שניה – כאשר הסלון אמור להגיע לדירה ולא תמיד ניתן יהיה להוביל אותו באופן עצמאי (בגלל שיקולים כמו כובד הסלון או משיקולים של חוסר מקום ברכב הפרטי).
  • בהליך רכישת סלון חדש – לא תמיד עלות ההובלה אשר תוצע על ידי החברה ממנה נרכוש את הסלון תהיה אטרקטיבית או משתלמת ולכן, כדאי לבדוק גם את העלות של שירותי הובלה חיצונית ולהשוות בין 2 הצעות המחיר.
  • במעבר לדירה מרוהטת חלקית – מאוד יכול להיות שהדירה שהושכרה, היא דירה אשר מרוהטת בכל מה שנדרש מלבד הסלון.
  • בהליך מעבר לדירה חדשה – יש מקרים בהם חוץ מהסלון, לא תרצו להחליף את כל הרהיטים ולכן, הצורך היחיד יהיה בהובלה של הסלון.

לא משנה מהי הסיבה בגינה עולה הצורך בהובלת הסלון, בין אם זה במסגרת הובלת בית פרטי, הובלת דירת יוקרה או במעבר לדירה חדשה בשכירות, קיימת חשיבות גבוהה שתבחרו בקפידה את חברת ההובלה, על מנת שזאת תבצע את ההובלה בצורה מקצועית ותדאג שהסלון יגיע באותו מצב בדיוק בו הוא יצא מהדירה הישנה.

הובלת סלון – סוגים שונים של סלונים

יש לא מעט סוגים של סלונים כאשר ההבדלים ביניהם יבוא לידי ביטוי בפרמטרים כמו: גדלים, חומרים והחלקים.
לא משנה איזה סוג של סלון אתם מעוניינים להעביר, קיימת חשיבות גבוהה שאלו אשר יבצעו את ההובלה יהיו אנשי מקצוע, אשר יודעים להתמודד בצורה טובה ונכונה עם הסלון.

חשוב לציין שבהליך העברת סלונים יכולים לצוץ במקרים רבים קשיים, כמו במקרים בהם המסדרונות צרים יחסית והסלון לא יכול לעבור דרכם או כאשר אין מעלית (או במקרים בהם המעלית קטנה מדי בכדי להכיל את החלקים השונים של הספה) והדירה בה הסלון נמצא ממוקמת בקומה גבוהה, קיימת חשיבות גבוהה לבדוק שחברת ההובלה הנבחרת אכן ערוכה לבצע את ההובלה.

מאוד יכול להיות שבחלק מאותם המקרים יעלה הצורך בהובלת מנוף ולכן, כדאי לבדוק שחברת ההובלות הנבחרת, מציעה בין היתר גם את השירות הספציפי הזה (כמובן, מומלץ להיוועץ תחילה באיש מקצוע ולוודא שאכן יש צורך באותו השירות).
בחירה מושכלת ונבונה באותה חברה אשר מתמחה באופן פרטני בתחום של הובלת סלונים, תאפשר לעבור המעבר בצורה חלקה ומהירה ובלי הפתעות בלתי צפויות אשר יכולות לצוץ בזמן אמת.

לעבור את הליך ההובלה בהצלחה

רבים מאיתנו שמעו סיפורים לא נעימים על הובלה אשר בוצעה בצורה לא מקצועית ועל הנזקים שאותה ההובלה גרמה למזמינים.
אז החדשות הטובות הן שיש מה לעשות כדי למנוע מאותם הסיפורים להפוך גם לנחלתכם ולעבור את הליך הובלת סלון על הצד הטוב ביותר (שהיא גם הצורה המצופה).

כל שצריך לעשות לצורך המטרה, זה להשאיר פרטים בפורטל ההובלות ובתוך זמן קצר, לקבל 4 הצעות מחיר, מחברות הובלה מקצועיות ומנוסות אשר מתמחות באופן פרטני בהובלת סלונים.
אפשרות נוספת היא פשוט לחייג: 072-3728-449 ולקבל מענה מיידי של נציג שירותי פורטל הובלות.

דילוג לתוכן