הובלות במעלה אדומים

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מיידית

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

תושבי מעלה אדומים הזקוקים לשירות של הובלות קטנות במעלה אדומים או בהובלות גדולות יותר של העברת דירה וכד' עומדים בפני החלטה משמעותית. האם לבחור בחברת הובלות מעלה אדומים של חברה גדולה ואמינה שהמחיר שלה בהתאם, או שמא ניתן להסתפק בשירות של הובלות במעלה אדומים בזול. זוהי באמת דילמה ואין לזלזל בהתלבטות הזו. כדי לסייע לכם בקבלת ההחלטה נספר לכם על כמה מקרים של אנשים שנפלו בפח עם חברות פיראטיות למיניהן. זה כבר יוציא לכם את כל החשק לפנות אל חברות מהסוג הזה.

מובילים במעלה אדומים שלא עומדים בזמנים –
ישנן חברות פיראטיות שסוגרות עם כמה לקוחות לאותו יום ולאחר מכן עורכים את השיקול שלהם, אצל מי הכי כדאי לבצע את העבודה בפועל. (רמז: זה תלוי במי שמרבה במחיר…) לעיתים הם אף לא יטרחו לצלצל להתנצל על כך שהם לא הגיעו. אם תפנו אליהם תקבלו תירוצים שונים ומשונים, החל בסיפורים על משאית שנגנבה וכלה בעובדים שפרשו לפתע מהעבודה ללא הודעה מראש.

הובלות במעלה אדומים

הובלות במקצועיות ושירותיות

מחיר מוביל במעלה אדומים שלא כולל ביטוח – 
ישנן חברות שמנסות לחסוך בהוצאות ולכן לא מבטחות את תכולת המשאית. כאשר הם משנעים את התכולה עלול להיגרם נזק לרכוש. לעיתים מדובר בפגיעות קלות במהלך הנסיעה ולפעמים זה יכול להיות גרוע יותר כאשר המשאית נקלעת לתאונה והרכוש ניזוק. כאשר למשאית אין ביטוח על התכולה אין לכם כל כתובת לפנות אליה ואת הנזקים אתם צריכים לשלם על לא עוול בכפכם.

חברת הובלות במעלה אדומים מחירים כבדים מאוד – 
היו כמה מקרים של משפחות שהזמינו חברת הובלות במעלה אדומים, במקרה הזה החברה דווקא הגיעה בזמן המיועד, ואף הציגו תעודת ביטוח על התכולה. לאחר שכל התכולה הועמסה על המשאית ובעלי הבית היו מרוצים מהשירות היעיל, גילו לחרדתם שהמשאית פרחה ונעלמה והותירה אותם ללא כל רכוש. נשארו להם רק הבגדים אשר לעורם. התברר שחבורת עבריינים נקטה בשיטה זו ופגעה ב8 משפחות! כמובן שלא היה להם אצל מי להתלונן ואל מי לבוא בטענות.

לכן, כאשר יש צורך בהובלות מכל סוג, לא כדאי לסמוך על כל מי שמכריז על עצמו כמבצע שירותי הובלה. הניסיון המר של אלו שניזוקו מלמדים את כולנו, שהובלות שוכרים רק אצל חברות ידועות, מוכרות בשוק, בעלות ניסיון וותק שהשירות שלהם ידוע כשירות אמין מקצועי יעיל ובטוח. הם עובדים עם רישיון מתאים והביטוח שברשותם מכסה את התכולה שלכם באופן מלא.

הובלות באיזורים נוספים: הובלות במודיעין, הובלות בירושלים, הובלות בבית שמש

 

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:
להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button דילוג לתוכן