תפריט סגור

הובלות בעפולה

בחירה של ספק הובלות בעפולה תמיד מתחילה בבירור שלכם עם עצמכם כדי שתוכלו להיות בטוחים מה אתם מחפשים למעשה. אחר כך מגיע שלב הבחירה של חברת הובלות בעפולה שתעניק לכם את מה שחיפשתם. בשביל להקל עליכם בתהליך הבחירה יצרנו למענכם את הפורטל של MoversTLV הנותן לכם בלחיצת כפתור רשימה של עד ארבע חברות הובלה מקצועיות ואמינות בעפולה והסביבה. השירות זמין עשרים וארבע שעות ביממה בחינם.

להובלות בעפולה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות בעפולה

מחירון הובלות בעפולה

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

מה צריך לזכור כאשר מחפשים שירותי הובלות בעפולה?

  1. מעבר דירה זה תהליך שמביא עמו המון לחץ: כולם מתחילים להילחץ כאשר הם מבינים שזה הרגע להתחיל תהליך מעבר. אנחנו לא יודעים עד כמה זה מנחם אבל היו בטוחים שאתם לא מיוחדים בכך. שנים של ניסיון בתחום הראו לנו שהתחלה חדשה בתוספת של בלגאן, עומס, לחץ בזמן, לחצים כלכליים ועוד מביאים אנשים רבים לקושי לא קטן מול תהליך מעבר. הדרך להתמודד עם זה היא בעזרת לקחת של כמה נשימות עמוקות. תזכרו לא לשפוט את עצמכם. עשו סיבוב בשכונה, שתו קפה ומצאו את הדרך שלכם להגיע מלאי אנרגיות לתהליך.
  2. הכי חשוב זה להיות מכוונים: אנחנו יכולים לעזור לכם למצוא מוביל בעפולה עליו תוכלו לסמוך בעיניים עצומות. אבל בסופו של יום רק אתם יודעים להגיד בדיוק מה אתם מחפשים. ככל שתהיו יותר ברורים עם עצמכם כך לנו יהיה יותר קל למצוא לכם חברת הובלות שתתאים למידותכם.
  3. אל תעשו דברים ברגע האחרון: ברגע בו אתם יודעים מה אתם מחפשים ומחליטים על מוביל מומלץ בעפולה אל תשמרו את השיחה איתו לרגע האחרון. אתם רוצים להיות בטוחים שהוא פנוי ומוכן למשימה בתאריכים שנוחים לכם. ביצוע שיחה מוקדמת עם חברת ההובלה מאפשרת לכם להחליט על השעה הטובה ביותר עבור ההובלה שלכם. ההמלצה שלנו היא תמיד לבקש הובלה בבוקר כדי לא להתעכב בגלל לקוחות קודמים.
  4. לרשום: אנחנו יודעים שזה נשמע מצחיק אבל רשימות זה דבר חשוב. רשימה של הדברים אותם תרצו להעביר, פרק הזמן אותו אתם מקדישים למעבר ועוד יעזרו לכם לתכנן מעבר יעיל יותר וקצר יותר.

מה ניתן לבקש ממוביל בעפולה?

שירות הובלה בעפולה הוא כבר מזמן לא רק העברה של חפצים מנקודה לנקודה. מדובר על שירות שיוריד מכם כאב ראש מיותר. משלבי האריזה והאחסון ועד לרגע המעבר והפריקה מהרגע בו בחרתם שירותי הובלות בעפולה כל שעליכם לעשות הוא לקבל החלטה על המינונים. אם חשוב לכם סיוע בשלב כזה או אחר, אם יש משהו עליו תוכלו לוותר או שאולי שווה לכם להיעזר בשירותים של מספר חברות בתוך התהליך השלם. בכל אופן כך או כך תוכלו לבקש מהמוביל בו בחרתם מגוון רחב של שירותים:

  • אריזה ואחסון: משמע אחסון פריטים אלו ואחרים בתוך מתקני אחסון אותם יביא המוביל. לעיתים, כאשר תהליך המעבר מתנהל בכמה שלבים שונים תוכלו לבקש משירותי ההובלה שלכם שיאחסנו לכם את הריהוט והציוד עד תום התהליך.
  • פירוק והרכבה: אם יש לכם רהיטים חדשים הדורשים הרכבה במעון החדש, או אם מדובר בפריטים גדולים מדי שלא עוברים חלק בדלת או במסדרון תוכלו לבקש שיד מקצועית תפרק את הרהיט מה שיביא להגנה עליו כך שלא ייגרמו לו נזקים בהמשך.
  • הובלות קטנות: שירות שנולד מתוך הצורך של חברות הובלה שונות לספק שירות מקצועי ומיומן במחירים נמוכים לאלו שצריכים הובלה למעט חפצים כמו סטודנטים וזוגת צעירים.
  • הובלות מנוף: שירות הובלות מקצועי במיוחד לאלו שעוברים לקומה גבוהה, לקבלנים הצריכים סיוע בהעלאה של חומרי בניין או כאשר עולה הצורך בהובלה של פריט גדול כגון פסנתר אותו לא ניתן לפרק וכדומה, לכל המקרים הללו נועד המנוף שמקצר את משך ההובלה, שומר על הפריטים ומבצע את העבודה בשקט כך שניתן להיעזר בו כאשר רוצים להימנע מלעשות רעש לשכנים.

אנחנו מאחלים לכם מעבר מוצלח ויישוב טוב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה כדי שיהיו לכם את כל הכלים לבחירה משביעת רצון של שירותי הובלות בעפולה במחירים נוחים ומשתלמים.

להובלות בעפולה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי עפולה

דילוג לתוכן