הובלות בעפולה

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

כאשר תושבי עפולה צריכים לשנע חפצים או רהיטים ומחפשים הובלות קטנות בעפולה, או כאשר מדובר במשהו יותר רציני של הובלות בעפולה של דירות או משרדים, כדאי להם לבחון את האפשרויות השונות כדי לבחור באופציה הכי טובה והכי בטוחה.

הובלות עפולה – זה אני!

יש אנשים שמאמינים ביכולות שלהם ומחליטים לעשות את ההובלה כולה בעצמם. הם בטוחים שבכך יחסכו כסף רב. אך כאשר הם מחליטים את ההחלטה הם כנראה לא חושבים לעומק ולא ממש לוקחים בחשבון את כל מה שיהיה עליהם לבצע בדרך להובלת תכולת הבית. הובלת תכולה של בית כולל פירוק של רהיטים ואריזתם בצורה מסודרת כדי שלא יינזקו. זה כולל הורדת כל החפצים אל הרכב, לשם כך יש צורך בציוד מתאים על מנת שלא לפגוע בגב ולא ברכוש. עוברי אורח תמימים גם עלולים חלילה להיפגע מעבודה לא מקצועית שבהכרח תהיה לא זהירה. (כמובן שלא מתוך כוונה רעה)

הובלות בעפולה בזול על ידי 'חאפרים'

ישנם נהגים שברשותם רכב גדול או טנדר והם מכריזים על עצמם כמובילים לכל מטרה. למה לא? השלמת הכנסה בדרך קלה… כך נראה להם. הם מוכנים לדחוס לרכב שלהם כל דבר ואפילו לנסות להעביר תכולה של דירות וכך מתבצעת לה המלאכה. הובלה בצורה שכזו עלולה להשאיר אתכם עם נזקים קשים לרכוש וגרוע מזה, לא יהיה לכם אל מי לפנות. היות וה 'מובילים' הללו עובדים ללא רישיון מתאים ואין להם ביטוח על התכולה אותה הם מובילים. כך שאולי שילמתם בזיל הזול, אך יצאתם בשן ועין מכל הסיפור.

הובלות בעפולה

הובלות בעפולה עם חברה אמינה

מובילים בעפולה – חברות מבוססות ואחראיות

חברות ההובלה בעפולה מצוידות בצי של משאיות לכל גודל של הובלה נדרשת. יש להם את הציוד המתאים לשינוע כל תכולה. לעיתים כאשר יש צורך בשימוש במנוף לצורך העברת פריטים גדולים דרך המרפסת או החלון, הם יעמידו גם את זה לרשותכם. כך שתמיד עדיף לבקש את השירות מאנשי המקצוע שיודעים את אשר לפניהם ומבצעים הכל כראוי ובמקצועיות.

חברת הובלות בעפולה מחירים

כדי לדעת מה יהיה המחיר הסופי מבלי שייפלו עליכם סעיפים שונים ומשונים שלא ידעתם עליהם, כדאי לבקש מהחברה לשלוח אליכם נציג מטעמם כדי שיראה מה העבודה הצפויה בהעברת תכולת הדירה. לאחר שיתרשם מכמות התכולה, ממס' הקומות אותם יש לרדת, ממספר הקומות שבדירה החדשה, כל אלו ועוד ייתנו את הסיכום הסופי של המחיר אותו תצטרכו לשלם לחברת ההובלות. קראו עוד בנושא מחירון הובלות למזמיני השירות.

שירותים נוספים לרשותכם: אריזת דירה, הובלות משרדים, הובלות קטנות


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן