תפריט סגור

הובלות בשפרעם

המחיר עבור הובלות קטנות בשפרעם וגם עבור הובלות גדולות נעשה על פי חישוב של מס' פרמטרים שהם אלו שמשפיעים על המחיר הסופי.
ננסה ללמוד מה בודקים המובילים לפני שהם קובעים את הצעת המחיר עבור הובלות שפרעם.

חברת הובלות בשפרעם מחירים

בניגוד לדעה הרווחת, מחיר מוביל בשפרעם אינו מושפע רק מהמרחק אותו נדרש המוביל לעבור עם התכולה. שם ההשפעה על המחיר נמוכה יחסית היות והמרחקים ממקום למקום בארצנו לא ממש משמעותיים כמו בחוץ לארץ. אמנם מחירי הסולר התייקרו לאחרונה ויש לכך השפעה על מחיר ההובלה אך כאמור לא שם תמצאו את השינויים המפליגים בקביעת המחיר הסופי. הנתונים המשמעותיים יותר הינם כפי שנפרט בהמשך.

מספר הפועלים לצורך ביצוע ההובלה

כאשר באים להעריך את העבודה הצפויה ולקבוע הצעת מחיר של מובילים בשפרעם, יבדוק המוביל באיזה סדר גודל עבודה מדובר וכמה פועלים יהיה עליו לשריין לצורך ביצוע ההובלה. חברות ההובלה השונות משתדלות שלא לפספס עבודה בעקבות עומס יתר, הם מנסים לדחוס כמה שיותר הובלות ביום. אם הם יצטרכו 'להקציב' הרבה פועלים לצורך הובלה מסוימת, באופן אוטומטי זה ימנע מהם ביצוע של הובלות אחרות ויש מישהו שצריך לשלם להם את ההפרש…

תכולת הדירה

המוביל צריך לקבל מידע מדויק מה הציוד בדירה שאותו הוא יצטרך להעביר. אי אפשר להגדיר באופן כללי שמדובר בתכולת בית רגילה. המוביל צריך לקבל מידות של כל חפץ ועל פי זה הוא יוכל להעריך איזה סוג של הובלה לבחור. האם באמצעות סבלים או אולי עדיף להיעזר במנוף. האם יהיה צורך בפירוק של כל הרהיטים או שישנם אפשרויות של העברה בשלמות וכו'.

מיקום הדירה

המיקום של הדירה גם מהווה גורם שמשפיע על המחיר הסופי של ההובלה. דירות צמודות קרקע עם חניה מקלים מאוד על ביצוע העברת תכולת הדירה. בדירות מעין אלו המחיר יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הובלות דירה בקומה שלישית בלי מעלית. נמדדים גם רוחב דלתות המעלית, רוחב המעבר בחדר המדרגות ועוד. כל הפרמטרים הללו נשקלים על ידי המוביל לפני שהוא נותן את הצעת המחיר לביצוע ההובלה.

הובלות בשפרעם
הובלות בשפרעם – הובלות מקצועיות עם חברה מנוסה

הובלות בשפרעם בזול

תמיד תוכלו למצוא הצעות זולות של חאפרים למיניהם שיציעו לכם הובלות בשפרעם בזיל הזול. אך מה שאתם לא יודעים זה שבדרך כלל תוך כדי עבודה הם יעלו את המחיר בתואנות שונות. כמו כן לא תמיד תהיה העבודה מקצועית תוך שמירה על החפצים. כך שכדאי לחשוב היטב בטרם סוגרים עם הובלה זולה שלא תספק את התוצאות.

שירותים נוספים לרשותכם: אריזת דירה, הובלות משרדים, הובלות קטנות

דילוג לתוכן