תפריט סגור

הובלות קטנות בבנימינה

עוברים לדירה חדשה בבנימינה אבל לא בטוחים שאתם זקוקים לחברת הובלות? שווה לבדוק בכל זאת אם השירות הזה משתלם כלכלית, אפילו אם יש אך ורק מספר פריטים בודדים שרוצים להעביר. בפורטל שלנו MoversTLV תוכלו למצוא מובילים מקצועיים ולקבל מהם עד 4 הצעות מחיר משתלמות במיוחד. הפורטל חינמי וזמין 24/7. פרטים נוספים במאמר הבא:

להובלות קטנות בבנימינה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות קטנות בבנימינה

מחירון הובלות קטנות בבנימינה

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת סלון דו מושבי

200-250 ₪

הובלת מיטת נוער

250-300 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מכונת כביסה

200-250 ₪

הובלת שולחן מחשב

200-250 ₪

הובלת שולחן מטבח

200-250 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

מה עושים כשצריכים לעבור דירה בבנימינה?

כשרוצים לעבור דירה בבנימינה, מומלץ לעשות רשימה מסודרת של כל החפצים בדירה שיש להעביר, על מנת להבין כמה זמן יידרש להוביל את כל החפצים בדירה, וגם לבדוק איך ניתן לעשות זאת בפועל. לפעמים, מי שצריך לעבור דירה לא לוקח את כל הקשיים במעבר דירה בחשבון ועלול להסתבך, במיוחד אם יש חפצים כבדים וגדולים במיוחד כמו ארונות בגדים להובלה, ויטרינות ושידות, או אפילו שטיחים שלא נכנסים ברכב הפרטי של החברה. מי שלא מעוניין להוציא הרבה כסף על הובלה, יכול להסתפק בשירות מצומצם יותר, אותו מספקות חברות להובלות קטנות בבנימינה. השירות יכול לסייע משמעותית במעבר הדירה, כשהמחירים מתאימים לכל כיס!

איזה פריטים ניתן להעביר בדרך כלל עם שירות הובלות קטנות בבנימינה?

בשירות הובלות קטנות בבנימינה ניתן להעביר פריטים רבים, ואף ליהנות משירותי אריזה הנעשית על ידי צוות מקצועי ומיומן במיוחד. בין הפריטים שלקוחות רבים בוחרים לתת לחברות ההובלה הם:

 • ארונות
 • שטיחים
 • חדרי שינה
 • מקררים, מכונות כביסה, מדיחי כלים
 • שולחנות וכיסאות משרדיים

ניתן להעביר גם ארגזים בודדים, תמונות או כלי מוזיקה כמו פסנתר כנף במידת הצורך. ברמת העיקרון, משך זמן ההעברה הוא בין שעה לשעתיים, בהתאם לשירות אותו בוחרים. לפעמים צריך גם לפרק את הרהיט ולהרכיבו מחדש בשירה החדשה. במקרה כזה חייבים כמובן לקחת זאת בחשבון, ויש לברר מול חברת ההובלות את המחיר הסופי, כדי שלא יהיו הפתעות לא נעימות כשצריך לשלם את החשבון.

הובלות קטנות בבנימינה: האם זה משתלם כלכלית?

מי שאין לו הרבה ציוד להובלה בעת מעבר הדירה, יכול לתאר לעצמו שהוא יכול לוותר על שירותי הובלות קטנות בבנימינה. אך לפעמים דווקא שירות הובלות קטנות יכול לחסוך לא מעט כסף. על מנת להעביר פריטים גדולים במיוחד, יש צורך לתכנן את המעבר ולמצוא פתרונות רבים, לעיתים צריך אפילו לשכור רכב גדול. לכן, מומלץ מאוד לערוך השוואה בין חבורת ההובלה השונות בבנימינה (אצלנו ניתן לעשות זאת בחינם, ולקבל עד 4 הצעות מחיר זולות!) כדי לבדוק מהו טווח המחירים. במיוחד סטודנטים, להם אין בדרך כלל הרבה ציוד, יכולים ליהנות ממחירים מוזלים במיוחד. שווה לשאול!

לא לשכוח: לבדוק את החוזה והביטוח

גם אם מדובר על הובלה קטנה בבנימינה, שנראית פשוטה למדיי, חשוב מאוד לעבור עם חברת ההובלה על כל הפרטים הקטנים. יש לבדוק אם לחברת ההובלות יש את כל האישורים המתאימים, כולל הרישיונות להובלה וביטוח התכולה – כדי שתהיו על הצד הבטוח!

השוואה של הובלות קטנות בבנימינה עושים אצלנו! השאירו פרטים נשמח לסייע לכם בכל שאלה.

להובלות קטנות בבנימינה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי בנימינה

 • הובלות בבנימינה
 • הובלת משרדים בבנימינה
 • הובלות מנוף בבנימינה
 • קרטונים למעבר דירה בבנימינה
 • הובלות דירה בבנימינה
 • הובלות לסטודנטים בבנימינה
Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן