הובלות במכבים רעות

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

המשפחות הרבות שחיות במכבים רעות יודעות שהעונה הטובה ביותר למעבר דירה היא הקיץ, ולפני החגים. זוהי העונה שבה מסתיימת שנת הלימודים ולפני שמתחילה שנה חדשה כדאי לסיים את כל הסידורים ולעבור דירה בעונה שבה כולם פנויים לעזור. משום כך, הובלות במכבים רעות הן הובלות עסוקות מאוד בתקופה זו של השנה. זה אומר שהמחירים של ההובלות במכבים רעות עולות בדרך כלל מעט יותר מהרגיל. ולכן יש לבקש הצעות מחיר מכמה שיותר מובילים במכבים רעות. את העבודה של ההובלה כדאי להתחיל באריזה מקצועית שחברות הובלות במכבים רעות בזול יכולות לעשות יותר טוב מכם.

הובלות במכבים רעות

בהובלות – אמינות ומקצועיות לפני הכל

אריזה של מקצוענים

עדיף להיעזר בשירותי אריזה מקצועיים משום שזה גם עשוי להוזיל את המחיר של ההובלה אם תעשו עסקת חבילה, וזה לבטח יוודא שכל התכולה שלכם ארוזה כמו שצריך. זכרו שיש המון רכוש שלא תמיד נוסע טוב ולכן מובילים במכבים רעות יעדיפו לדאוג לאריזה נכונה של הרכוש שלכם כדי שיגיע בשלום ליעדו. כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר טובה מחברות של הובלות מכבים רעות, דאגו לכך שהצעת המחיר תכלול כל מה שצריך להיות בה, כולל מספר הארגזים והרהיטים, כולל שקים ונלווים אחרים שלוקחים ביד, כולל ציוד חשמלי מורכב ורגיש שיש להעבירו בצורה אחרת מאשר את הארגזים. אם יש לכם ממשרד או בית עסק שעליכם להעביר השאירו זאת למקצוענים ואל תנסו לטפל באריזה לבד בעצמכם. מובילים במכבים רעות יעשו זאת טוב מכם ובאותה הזדמנות גם יעריכו טוב יותר את מחיר מוביל במכבים רעות שתזדקקו לו.

הצעת מחיר

כאשר אתם מזמינים הצעת מחיר של מובילים במכבים רעות בקשו לדעת אם יש להם ביטוח מקיף לכל מה שנדרש מהם. יש לוודא שהביטוח כולל לא רק נזקים בלתי הפיכים לרכוש שלכם כי אם גם לשכנים ולמקום שאליו אתם עוברים. כמו כן, האם העובדים מבוטחים מפני תאונות בזמן הובלות מכבים רעות, ואם יש להם כיסוי לכל מה שנחוץ. הובלות במכבים רעות בקיץ הן עמוסות עבודה בדרך כלל, כך שאתם יכולים למצוא בדוחק זמן מתאים להובלה שלכם. אם יש לכם אפשרות לדחות זאת לעונת החורף או לאחר החגים, כשכל ההובלות נרגעות מעט, זה ייעשה במצורה מיטבית יותר על ידי מובילים במכבים רעות ויבטיח לכם מחירים הוגנים יותר. בהזדמנות זו שבה אתם אורזים את הבית, חשבו על כך שאולי כדאי להיפטר מרכוש מיותר שמעמיס עליכם. למובילים זה יותר כסף אבל לכם תהיה התחלה חדשה יותר בבית החדש.

הובלות באיזורים נוספים: הובלות במודיעין, הובלות בירושלים, הובלות בבית שמש


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן