תפריט סגור

הובלה ואחסנה

הרבה מאוד פעמים מתעורר הצורך בפינוי דירה, אך בלי כתובת להעברת החפצים המפונים. זה יכול להיות במקרה של שיפוצים, בהם יש צורך בריקון הדירה מהחפצים שלה עד להשלמת השיפוץ, או במקרה מצער של פירוק משפחה והרצון לחסוך את דמי השכירות המשולמים לחינם כאשר הדירה עומדת ריקה. לעיתים תמה תקופת השכירות ועדיין לא נמצאה דירה חילופית ואתם נאלצים להתפנות עם החפצים שלכם עד שתמצאו מדרך חדש חילופי לכף רגליכם… לכל אלו ולעוד, מוצעת האפשרות של הובלה ואחסנה.

הובלה ואחסנה דירות – על יד מי?

למרות שבמקרים כגון אלו ייתכן ותהיו לחוצים למצוא מהר את החברה שמוכנה לבצע עבורכם את העבודה, אך לא כדאי למהר מידי, בחירה באופן פזיז עלול לעלות לכם ביוקר. חפצים עלולים להינזק, ואף גרוע מכך, להיגנב או להיעלם בדרך כלשהי. לכן, אל תוותרו על בדיקה מעמיקה של השוק, ועל התעניינות אצל לקוחות. לאחר שתבדקו מה מציעות החברות השונות ומה אומרים עליהם הלקוחות, תוכלו להתקדם הלאה.

הובלה ואחסנה
הובלה ואחסנה לתקופת שיפוצים

חברות הובלה ואחסנה – מה חשוב לברר איתם?

בררו אם לוח הזמנים שלהם הינו אמין. הם יגיעו בזמן וייקחו את החפצים ללא מריחת זמן מיותרת.
בדקו היכן הם עומדים לשכן את החפצים שלכם. אל תסמכו על הבטחות שנאמרות בעל פה. בקשו מהם חוזה כתוב שיכלול את החפצים המופקדים אצלם, ועל התחייבות לשמירתם.
בדקו אם החברה שמציעה לכם שירותי הובלה ואחסנה מחזיקים ברישיון עבודה כנדרש וכן שיש להם ביטוח מלא על העסק, כך תדעו שאתם יכולים רגועים לגבי הרכוש שלכם שמופקד בידיהם.
בדקו אם החברה מתמחה בתחום הזה של העברת דירה, היות ונדרשת מיומנות רבה, על מנת שהשינוע ייעשה באופן נכון ובטוח.
בדקו אם החברה הינה בעלת וותק והיא מוכרת בשוק. לא כדאי לקחת חברה חדשה שזה עתה קמה, ולא בטוח שהיא תדע לבצע את העבודה כראוי.

אל תוותרו על ביקור של נציג מטעם החברה כדי שיראה במה בדיוק מדובר מבלי שיצוצו הפתעות תוך כדי העבודה.
בקשו הצעות מחיר מכמה חברות ולכו על ההצעה המשתלמת אך האחראית ביותר. קרא עוד בנושא הובלה מחיר ללקוח בהתאם להובלה הרצויה.

דילוג לתוכן