הובלות בפתח תקווה

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

לפני שהחגים מתחילים והחופש הגדול כבר כאן, דאגו להזמין הובלות בפתח תקווה. כך שכאשר יגיע הזמן לעבור דירה אם תהיו מוכנים לשנה החדשה. דירה מעבירים עם הובלות פתח תקווה, אמינות ואחראיות. חברת הובלות מקצועית חייבת להיות בעלת ניסיון מקצועי, חייבת להציג תעודות על ביטוח מקצועי ראוי כדי שיהיה פיצוי למקרה של נזק, וכדאי שיהיו לו גם המלצות חמות מאנשים שקיבלו מהם שירותים. מובילים בפתח תקווה שמגישים הצעת מחיר נכונה יספרו ויכלילו כל פריט וכל ארגז, כל רהיט וכל קושי או צורך בעבודה מיוחדת כדי להוריד ולהטעין את התכולה שיורידו מהבית. כמוכן יש לכלול בהצעת המחיר גם את תנאי הבית שממנו מורידים ארגזים וריהוט ואת תנאי הבית שאליו מובילים בפתח תקווה את התכולה של הציוד. אתם צריכים לוודא שיש לכם הצעת מחיר פרטנית שוכלל גם כל מיני אלתורים נחוצים כדי שלא יקרה מצב שבו תעמדו בבית שלכם וללא מובילים בפתח תקווה, שמא ייקחו את התכולה ללא תוספת מחיר נאותה.

מחיר מוביל בפתח תקווה

מחיר מוביל בפתח תקווה חייב לכלול הכל, כולל מספר מובילים והזמן של העבודה, מתי יגיעו אליכם ומתי יסיימו בהערכת זמן, כולל הנסיעה לבית השני. המחיר כולל את הכל, כדי שלא יקרה המקרה שבו אתם נדרשים להוסיף במחיר כדי לסיים את העבודה. כמו כן, הובלות פתח תקווה יעשו הכל מבחינתכם כדי להביא אתכם בצורה המיטבית ביותר לבית הבא שלכם כאשר כל התכולה במצב טוב וללא נזקים. בדקו שיש להם ביטוחים מתאימים לכך, כולל ביטוח לעובדים שעושים את העבודה הפיזית, ביטוח גם לרכוש שלכם וביטוח לרכב שנושא את הכל. אל תשכחו גם נזקים לצד שלישי כמו השכנים אם חלילה לא יעשו את העבודה בצורה מקצועית ויגרמו נזק להם במקרה של הורדה לא אחראית. מחיר מוביל בפתח תקווה יפרט הכל, כולל הביטוח שיש להם למקרים כאלה.

הובלות בפתח תקווה

חברת הובלות בפתח תקווה עם ניסיון רב שנים

הובלות קטנות פתח תקווה

יש המון מובילים בפתח תקווה, אבל הובלות אחראיות יש פחות. כדאי לכם לבדוק רק הובלות בפתח תקווה שיש להם הרשאות לעסוק בכך ויש להם את כל הציוד שנחוץ להם כדי להוריד ולהעמיס את המטען בצורה אחראית. אם לדירה שלכם אין מעלית ויש רכוש כבד שנדרש לו מנוף, הובלות בפתח תקווה בזול ידאג לכך שלפחות לא תתפשרו על השירות ואיכות העבודה של ההובלה אליכם. חברת הובלות בפתח תקווה מחירים שמשקפים את איכות העבודה תמיד.

 

 

שירותים נוספים לרשותכם: הובלה עם מנוף מרכז, הובלת מקרר, הובלה ואחסנה במרכז


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן