הובלות בראש העין

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

אנשים רבים שואלים את עצמם עוד לפני שהם בוחרים חברת הובלות בראש העין, כמה זה יעלה לנו. בין אם מדובר בביצוע של הובלות קטנות בראש העין ובין אם זה הובלות גדול של בתים משרדים וכדומה, מושפע המחיר ממספר גורמים וחשוב לקחת אותם בחשבון כאשר ניגשים לקבל הצעות מחיר מהחברות השונות המציעות הובלות ראש העין.

חברת הובלות בראש העין מחירים

המרחק אינו המדד העיקרי כאשר באים לחשב את מחיר ההובלה. בניגוד למה שמקובל לחשוב בדרך כלל. כאשר מוביל בא לתת לכם הצעת מחיר, השאלה שהכי חשובה לו היא כמה זמן זה ייקח וכמה פועלים נדרשים לצורך ביצוע ההובלה. בדרך כלל מנסים המובילים לדחוף כמה שיותר הובלות ביום ולכן אלו הפרמטרים החשובים מבחינתם.

דרכי גישה ופירוט התכולה שבדירה

מה שקובע את מספר הפועלים הם דרכי הגישה אל הבית ופירוט של הציוד אותו יש לשנע. חשוב לבדוק את האפשרויות השונות של פינוי תכולת הדירה. יש הבדל משמעותי בפינוי דירת קרקע לבין פינוי דירה בקומה שלישית ללא מעלית. לעיתים מעלים את האפשרות של פינוי באמצעות מנוף דרך החלון או דרך המרפסת. כל זה תלוי גם ברוחב הפתחים ובמעלית אם ישנה. כמו כן פירוט הציוד אמור להיות מדויק עד לפרט האחרון. יש לפרט מה גודלו של המקרר ומה רוחב המיטות וכו'.

הובלות בראש העין

הובלות קטנות, הובלות עם מנוף הובלות משרדים ועוד

מחיר מוביל בראש העין על פי מרחק הנסיעה

מרחק הנסיעה אמנם לא נחשב כמרכיב המרכזי בקביעת המחיר של ההובלה, אך בכל זאת המרחק נכלל בחשבון לאור העלייה המשמעותית במחירי הסולר. המרחקים ממקום למקום בארץ אינם מאוד גדולים, לכן המחיר לא יהיה מושפע באופן משמעותי בעקבות מדידת המרחק.

הובלות בראש העין בזול – בעונת החורף

אנשים שרוצים לחסוך במחירי ההובלה בוחרים לבצע את ההעברה בחודשי החורף בהם הביקוש נמוך באופן משמעותי ולמעשה העונה היא עונה כמעט מתה בתחום ההובלות. רוב רובם של ההובלות מתבצעות בתקופת יולי – אוגוסט. היות ובחודשים אלו אין לימודים וכך קל יותר להסתדר עם הילדים, כמו כן לסטודנטים עדיף לבצע שינויי מגורים בתקופת החופשה. כאשר בוחרים לבצע את ההובלה בעונת החורף המחיר יהיה זול באופן משמעותי. (30% פחות ואפילו יותר מזה)

מובילים בראש העין – עלויות נוספות

חשוב שהלקוחות ידעו שהמוביל נושא בעוד עלויות שמועמסות עליו במשך כל השנה. כמו ביטוח על תכולת המשאית, משרד, פרסומת וכמובן שכל פועל שמצטרף לשורות החברה מקבל אף הוא משכורת נפרדת. כך שחברת הובלות צריכה לעבוד קשה על מנת להרוויח.

שירותים נוספים לרשותכם: הובלה עם מנוף מרכז, הובלת מקרר, הובלה ואחסנה במרכז

 


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן