תפריט סגור

הובלות משרדים בחדרה

פורטל MoversTLV הוא פורטל חינמי המאפשר לכם לקבל ארבעה הצעות של חברות להובלות משרדים בחדרה, להשוות ולבחור את החברה הטובה ביותר עבורכם. הפורטל מחזיק במספר גדול של חברות הובלה מקצועיות, מומלצות והמשתלמות בחדרה בפרט ובשרון בכלל. כל שצריך לעשות הוא להיכנס לפורטל, לקבל הצעות מחיר מהמקצוענים, להשוות ולהתחיל לחסוך בהוצאות!

להובלות משרדים בחדרה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות משרדים בחדרה

הובלת משרד בחדרה – מה נכלל בשירות?

 • פירוק ואריזה של הציוד. מרהיטי משרד ועד לציוד מחשבים
 • אריזה של הציוד מאספקת ארגזים מיוחדים לציוד מחשבים ועד לאריזה של רהיטי משרד
 • אחסון של הציוד במידת הצורך עד לתום התהליך
 • הרמה של ציוד עדין לגובה ע"י שימוש במנוף הרמה

להובלות משרדים בחדרה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

כיצד לבחור בחברת הובלות משרדים בחדרה הטובה ביותר עבורכם?

 1. בקשו פגישה עם נציג. טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים. פעמים רבות חיוך, יד תומכת וסבלנות הם המפתחות לתהליך מעבר נעים ואיכותי. פגישה עם נציג יכולה להיות עבורכם הזדמנות לבחון את האנשים איתם אתם עתידים לעבוד בהובלת המשרד שלכם. בנוסף, קיימת האפשרות בפגישה מסוג זה לקבל עצות וטיפים מאנשי מקצוע שיהפכו את התהליך של הובלת משרד בחדרה לטוב ויעיל.
 2. קראו המלצות. לקוחות עבר יוכלו לתת לכם את התמונה העדכנית והמהימנה ביותר עבור השירות אותו אתם עתידים לקבל בין אם מדובר בהובלת משרד או בהובלה של סלון שאתם צריכים.
 3. בחרו במוביל המתמחה בהובלות משרדים בחדרה. רבים טועים לחשוב כי העברה של משרד או בית עסק יכולה להתבצע ע"י כל מוביל רגיל. אלא שהובלת משרד לא דומה להובלת דירה או שירות של הובלות קטנות. הציוד במשרד שלכם הוא חשוב ויקר ויש להפקיד אותו בידי מי שידעו לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

טיפים שיעזרו להפוך את הובלת משרד בחדרה לקלה:

 1. בחרתם בחברת הובלות משרדים בחדרה, היו בטוחים כי המובילים מכירים את הכתובת. אין דבר שיכול לשבש לוח זמנים יותר מהגעה לכתובת הלא נכונה וחוסר היכרות עם השטח. לוח הזמנים להובלת המשרד שלכם קריטי ושווה להשקיע כמה זמן שצריך כדי להחליט על ציר תנוע נכון והגיוני. בנוסף, במקרה של הובלות מנוף למשל, חובה לבדוק שיש מקום למקם את המנוף.
 2. רשימות. זה נשמע טרחני אבל הובלת משרד כוללת פרטים רבים. רשימה של כלל הציוד והיכן הוא מונח לצד טבלה המפרטת את לוחות הזמנים תעזור לכם ולמובילים שלכם לעמוד ביעדים ביעילות המירבית.
 3. ביטוח. אנחנו מאחלים לכם כי כל הציוד היקר שלכם יגיע אל מעונו בשלום. אבל לכל מקרה שלא יהיה, השקעתם הרבה כסף בבית העסק הזה. שווה להיות בטוחים.
 4. חוזה. אל תוותרו על חתימה על חוזה מסודר המפרט את ההתחייבויות של כל הנוגעים בדבר. תיאום ציפיות מוקדם יכול למנוע הרבה עוגמת נפש לאורך הדרך.

אנחנו בMoversTLV מאחלים לכם מעבר מוצלח ויישוב טוב. אנחנו מזמינים אתכם למלא את הפרטים שלכם כבר היום ולקבל שיחה מנציג תוך כ-10 דקות בלבד שיתן לכם הצעות מחיר משתלמות להובלות משרדים בחדרה. 

* מחיר הובלת משרד בחדרה מתחיל ב 800 ש"ח ומשתנה בהתאם לגודלו, סוג התכולה וכמות הפריטים שיש להוביל.

להובלות משרדים בחדרה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי חדרה:

דילוג לתוכן