תפריט סגור

הובלות בשדרות

שרותי הובלות כוללים לוגיסטיקה, תאום ותכנון ולוחות זמנים. מומלץ לתאם כחודש לפני מועד ההובלה. מומלץ לבדוק רישיונות ותקפות מסמכים של החברה המיועדת על מנת לדעת כי מדובר בחברה רצינית ומהימנה. יש לבטח את תכולת ההובלה כדאי להימנע מנזקים כספיים ועגמת נפש במקרים של נזק. דרשו הסכם בכתב המציג את התנאים ופירוט של הפריטים הכלולים, ישנם מקרים בהם הצעת המחיר נמוכה מהתשלום הסופי וזאת בשל סעיפים ופריטים שאינם כלולים וכתובים מפורשות בהסכם.  כאשר נדרש לחברת הובלות בשדרות נבדוק פרמטרים אלה, נעדיף מובילים בשדרות העומדים בקריטריונים הללו וכמובן מציעים הצעה אטרקטיבית. נדגיש בפניכם מספר גורמים העשויים לסייע בידיכם.

אריזה

על מנת למנוע עיכובים ואי הבנות בשלב הפריקה מומלץ להקדיש זמן בשלב האריזה לסדר ואירגון, רישום ופרוט הפריטים בכל אריזה יקל על שמירת הסדר ויקל על שלב הפריקה מבחינת יעילות וזמן. חפצים שבירים יעטפו בניילון פצפצים ומוצרי אלקטרוניקה ניתן לעטוף בבדים ואף בבגדים הכלולים אף הם בהובלה. הובלות שדרות ישתפו עמכם פעולה בנושא הארגוני המסייע גם להם כמו לכם. שלב האריזה מתאים למיון הפריטים הנחוצים ואלה שלא וזהו זמן מצוין להיפטר מהם.

שבוע לפני ההובלה

ישנן מספר פעולות פשוטות אשר מומלץ לבצע לפני ההובלה, פעולות אלה עשויות להקל עליכם להמשך:

– ארזו הכל, השאירו בידיכם  מספר דברים חיוניים לשבוע הקרוב דוגמת בגדים, משחת שיניים וכדומה.
– ודאו טלפונית כי המוביל זוכר את התאום עמכם על מנת למנוע הפתעות בדקה ה- 90.
– השאירו תיק ליום ההובלה אשר יכיל את אותם הפריטים שהשארתם זמינים במהלך השבוע.
– מצאו זמן לנוח היטב לפני ההובלה משום שיום זה עשוי להיות מתיש.

הובלות בשדרות
הובלות רק עם חברה וותיקה ומנוסה

מחיר

מובילים בשדרות אשר יענו על דרישותיכם המוקדמות יהוו אופציה לבחירה בהם להובלה, בודאי תשאפו למצוא הובלות בשדרות בזול. מומלץ לבצע סקר שוק מקדים על מנת לקבל מספר הצעות. מחיר מוביל בנצרת הוא ערך המשתנה ממוביל למוביל. לאחר שקיבלתם מספר הצעות עשו השוואה של יתרונות וחסרונות מבחינת המקצועיות, הזמינות וכמובן המחיר. ניתן להתמקח על המחיר, המוביל ישאף למקסימום ואתם לפחות. חברת הובלות מקצועית ומנוסה ודאי תהיה יקרה יותר אך עדיף לשלם יותר ולקבל רמת שרות גבוהה מאשר לשלם פחות אך להסתכן בנזקים וחוסר תאום בציפיות שעלולים להיות יקרים יותר.

הובלות קטנות

הובלות קטנות בשדרות הן פתרון מצויים כאשר יש לכם צורך בהעברה של מספר פריטים מצומצם ולעיתים אף של פריט אחד. שרות זה זול יותר באופן משמעותי ממחיר הובלה רגילה ובהחלט משתלם. מצד אחד חוסך לכם טרחה רבה ומנגד עלותו אינה גבוהה.

לסיכום, הצגנו בפניכם מספר נקודות חשובות המטילות אור בנושא ההובלות בשדרות. תשומת לב והכנה נכונה מראש יחסכו לכם זמן, עגמת נפש ואפילו כסף. מעבר הדירה או כל צורך אחר בהובלה יכול לעבור בקלות יחסית אם ניקח בחשבון גורמים אלו.

הובלות באיזורים נוספים: הובלות באשדוד, הובלות בדימונה, הובלות בבאר שבע

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן