תפריט סגור

הובלות כבדות

מחפשים שירותי הובלות כבדות במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלות כבדות עוד היום.

moverstlv הובלות כבדות

הובלות כבדות מצריכות מצד חברת ההובלה אשר תבצע אותן רמה מקצועית בלתי מתפשרת. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שתכולה כבדה נחשבת כמורכבת, מצריכה מהסבלים אשר מבצעים אותה כוח, ציוד מתאים ומיומנות גבוהה.

מעבר לכך, בהליך של הובלה כבדה, עולה לעיתים קרובות הצורך לעשות שימוש במנוף הרמה (לדוגמא, מי שצריך להעביר פסנתר, עתיד לגלות שלעיתים הובלת מנוף היא הדרך היחידה לעשות זאת).

כך יוצא שמי שמחפש חברת הובלה לצורך הובלה כבדה, חייב להתמקד על הרמה המקצועית של אותה החברה והניסיון הפרטני שלה בהובלה של ציוד כבד ומורכב, לדוגמא – חברה אשר מתמחה במתן שירותי הובלה לתעשייה כמו הובלת מכונות, חברה המתמחה בהובלת כלי נגינה כבדים וכיוצא בזה. בחירה מושכלת תאפשר שקט נפשי בידיעה שהחברה תדע להתמודד בפועל עם מורכבות ההובלה בצורה המצופה.

דגשים חשובים בבחירת חברה עבור הובלות כבדות

פרמטרים חשובים עליהם חשוב לשים דגש בהליך בחירת חברת הובלות לצורך הובלה כבדה:

  • מומחיות – כאמור, רק מומחים יכולים לבצע הובלות כבדות בצורה המצופה, לכן, כדאי לבחור בקפידה חברת הובלה אשר מתמחה באופן פרטני בביצוע הובלה כבדה ומחזיקה בניסיון פרטני בתחום. כדאי לנסות ולקבל המלצות או חוות דעת על אותה חברת הובלה, מה שיסייע בקבלת ההחלטה.
  • ציוד הובלה – כדאי לבדוק מול חברת הובלה מבוקשת, באיזה ציוד הובלה היא עושה שימוש למטרה, תוך התמקדות במשאיות או רכבי הובלה אשר אמורים להגן בצורה הטובה ביותר על אותו ציוד כבד אשר יועבר בתהליך.
  • הובלות מנוף – חשוב שלצד ההובלה ה"קלאסית" באמצעות סבלים, חברת ההובלה תהיה ערוכה להעניק פתרונות מקצועיים בעת הצורך ובין היתר גם הובלת מנוף. הובלה באמצעות מנוף, תאפשר לייעל ולקצר במידה רבה את תהליכי ההובלה ותפתור בעיות של ציוד כבד אשר לא יוכל לעבור בפתח הדלת, במעלית או במסדרונות של  הבניין.
  • מחיר השירות – יש לקחת בחשבון שהמחיר של הובלה כבדה יהיה גבוה יותר ולכן, ההמלצה היא לבקש הצעות מחיר ממספר חברות הובלה שונות המתמחות בהובלות כבדות  ולבחור מתוכן את חברת ההובלה אשר מציעה את המחיר האטרקטיבי ביותר עבור השירותים שלה (כמובן, מבלי שהמחיר יבוא בחשבון על פרמטרים כמו מקצועיות וניסיון).
  • ביטוח – ביטוח תכולה יכול להוות פרמטר חשוב עבור מי משמוביל ציוד כבד ויקר ולכן, כדאי לבדוק אם חברת ההובלה הנבחרת מציעה ביטוח תכולה, כחלק מהשירותים שלה וכמובן, באיזה סכום כסף התכולה תבוטח.
    ביטוח הוא תמיד חשוב! בין אם אתם מעבירים פריט קטן כמו שולח או הובלה של קראוון וכמובן הובלה הרבה יותר גדולה ומורכבת כמו הובלת במות לעסק שלכם בדקו שאתם מבוטחים תמיד!

דגש על הפרמטרים הללו, יאפשר בחירה מושכלת ונבונה באותה חברת הובלה אשר ערוכה ומוכנה לבחור חברת הובלה מקצועית ומנוסה.

הדרך לחברת הובלה מקצועית ומנוסה

אם אתם מעוניינים בשירותיה של חברת הובלה לצורך הובלות כבדות, הגעתם לכתובת אשר בכוחה לקצר לכם את הדרך לחברת ההובלה המתאימה.

מוזמנים ליצור קשר עם "פורטל הובלות" וצוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ובזכות הקשרים עם חברות הובלה מקצועיות ומנוסות, המתמחות באופן פרטני בהובלות כבדות, לשלוח אליכם מספר הצעות מחיר רלוונטיות, כאשר כל שיוותר לעשות, זה לבחור את חברת ההובלה אשר מציעה את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר מבין האפשרויות.

מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם פורטל הובלות בטלפון: 072-3728449

דילוג לתוכן