תפריט סגור

הובלת כספות

מחפשים להוביל כספות במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש, לפרק ולהוביל את הכספת לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת כספות עוד היום.

moverstlv הובלת כספותיש לא מעט סיבות בגינן יעלה הצורך בשירות של הובלת כספות ובין היתר:

  • בעת רכישת כספת חדשה – והצורך להוביל את הכספת מהחנות או מהחברה אל הבית, העסק או הדירה.
  • בהליך מעבר דירה – אחד הפעולות המרכזיות תהיה להעביר את הכספת מהיעד הישן אל החדש.

הובלת כספת מצריכה ביצוע של מספר פעולות, הפעולה הראשונה תהיה פירוק הכספת בדירה הישנה, הפעולה הבאה תהיה ההובלה עצמה והפעולה האחרונה תהיה הרכבת הכספת בדירה החדשה.
יש לא מעט סוגי כספות חלקן גדולות יותר חלקן קטנות יותר גם צורת ההרכבה יכולה להשתנות מכספת אחת לאחרת.
יש לקחת בחשבון שגם הליך בחירת חברת ההובלה וגם עלות השירות הם פרמטרים אשר אמורים להתבסס על סוג הכספת אותה יעלה הצורך להוביל.

הובלת כספות באמצעות מנוף הרמה

כאמור, סוג הכספת ישפיע במידה רבה על מורכבות ההובלה ועל הצורה בה היא תבוצע. כך יוצא שלעיתים הדרך היחידה באמצעותה ניתן יהיה להוביל כספות גדולות וכבדות במיוחד היא על ידי שימוש במנוף הרמה.
מהסיבה הזאת, במידה והצורך הוא בהובלה של כספת גדולה, ההמלצה תהיה לבחור בחברת הובלה אשר מציעה גם שירות של הובלה רגילה וגם שירות הובלה באמצעות מנוף הרמה, כאשר צוות המובילים יקבל בשטח את ההחלטה מהי הצורה המומלצת והמועדפת להוביל את הכספת.

במקרים בהם הצורך הוא בהובלה של כספת קטנה יחסית ואולי כזאת שגם לא צריך להשקיע זמן או מאמצים בכדי לפרק אותה ו/או להרכיב אותה, ניתן יהיה למקד את החיפוש באותן חברות הובלה אשר מציעות שירותי הובלות קטנות או אפילו הובלות סטודנטים.
מי שמתלבט לגבי רמת מורכבת ההובלה של הכספת ומה צריך על מנת להוביל אותה, יוכל להיוועץ בנציג מקצועי מטעם חברת הובלה כדי שיספק לו מידע לגבי אופן ביצוע ההובלה והאם יש צורך לבצע הכנות מקדימות לקראת ההובלה.

דגשים חשובים נוספים בבחירת חברת ההובלה
דגשים נוספים אשר בכוחם לסייע לכם בבחירת חברת הובלה אשר תהיה ערוכה לבצע את ההובלה:

  • אמינות החברה – הצורך בשירותי הובלת כספות יכול לעלות לא רק אצל אנשים פרטיים אלא גם בקרב חנויות תכשיטים, בנקים וגופים פיננסיים אחרים, לכן, אמינות החברה תשפיע במידה רבה על בחירת החברה.
  • מקצועיות – חשוב להקפיד בחברת הובלה בעלת רמת מקצועיות גבוהה בתחום ההובלות בכלל והובלה של כספות בפרט.
  • התמחות פרטנית – במקרים רבים ההעדפה תהיה לבחור בחברת הובלה אשר מתמחה באופן פרטני בתחום הובלת הכספות או בתחום הובלות לעסקים גדולים (בעיקר במקרים בהם הצורך בשירות הוא עבור גופים פיננסיים כאלה ואחרים).
  • מחיר השירות – למרות שמחיר שירות ההובלה יושפע מפרמטרים רבים כמו סוג הכספת ורמת מורכבת ההובלה, המטרה תהיה לאתר את חברת ההובלה אשר תציע את המחיר האטרקטיבי ביותר עבור אותו השירות.

"פורטל הובלות" מציע לכל מי שמחפש אחר חברת הובלות לכל מטרה, למצוא בצורה פשוטה ומהירה את אותה חברת ההובלה המקצועית אשר ערוכה להעניק את שירותי ההובלה הספציפית לה הפונים זקוקים.

כל שצריך לעשות כדי ליהנות משירותי הפורטל וכחלק מכך גם מקבלת הצעות מחיר ממספר חברות הובלה שונות, מוזמנים להשאיר פרטים בפורטל או לחייג למספר הטלפון – 072-3728-449

דילוג לתוכן