תפריט סגור

הובלות באזור

החלטתם בלבכם שהגיע הרגע לעבור דירה או הנכם זקוקים לשרות הובלות – בוודאי הטרחה וזמן ההשקעה הכרוך בחיפוש אחר מוביל מקצועי, אחראי וזול אינו בראש סדר העדיפויות שלכם ואת אותו הזמן הייתם מעדיפים להקדיש למעבר עצמו ולהגיע למוביל באופן פשוט, יעיל ומיידי. ובכן ננסה לסייע בידיכם ולהקל על התהליך. הדבר החשוב הראשון בבואנו להזמין מוביל הוא מיקומנו, כלומר האזור בו נדרשת ההובלה. במאמר זה נסקור את אפשרויות ההובלות באזור. חשוב שיהיה בידיכם מידע על מוביל אחד טוב באזורכם שניתן לסמוך עליו לכל שעה. ישנם מספר פרמטרים ויתרונות יחסיים בבחירת מוביל טוב ואותם נציג כאן.

הובלות קטנות באזור

לעיתים צץ אצלנו צורך דחוף להעברה של פריט בודד שאין ביכולתנו להעביר בכוחות עצמנו או מספר פריטים קטן אך הידיעה כי שרות הובלה עשוי להיות יקר מרתיעה אותנו. לכך יש פתרון והוא נקרא: הובלות קטנות המהווה פתרון לצורך מסויים זה. מחיר מוביל באזור להובלה קטנה נמוך משמעותית ממחיר הובלה רגילה ומשתלם ביותר. כך שאין לחשוש אם ברצוננו להעביר מקרר בלבד ולא תכולת דירה שלמה, כאמור ניתן לעשות זאת. מחיר מוביל באזור להובלות קטנות מתחיל מ 200 ש"ח, בהחלט משתלם.

הובלות באזור
הובלות באזור – עם מקצוענים ומנוסים

הובלות באזור – שרותים נוספים

לשרותי ההובלה הסטנדרטיים של העברת דירות ובתים פרטיים באזור ומחוצה לה נלווים שרותי סיוע נוספים הכוללים בין השאר שרותי אריזת דירה ופריקה, הסתייעות במנוף בשעת הצורך, אחסון חפצים לטווח קצר או ארוך, ארגזים/קרטונים לאריזה, הדבקה ורישום של הציוד הנארז והמאוחסן. שרותי ההובלה ניתנים גם לחברות ועסקים כלומר הובלת משרדים תוך הסתייעות בצי משאיות חדיש. ניתן לפנות בכל שאלה ולהסתייע בייעוץ המקצועי של חברת ההובלות.

"מקרה חירום?" – הובלות ברגע באזור

אל חשש, גם אם נוצר צורך באופן מיידי ללא תכנון מראש, יש אפשרות להובלות מיידיות באזור. נכון כי נהוג בדרך כלל לתכנן מראש הובלה ולקבוע זמן מבעוד מועד אך בהחלט האפשרות להזדקקות מיידית למוביל נלקח בחשבון. ישנם מובילים באזור הזמינים בשטח באופן רציף סביב השעון היכולים לתת מענה לצורכיכם. ניתן להשתמש בשרותיהם בשעת הצורך בכל רגע נתון וגם ללא התראה מוקדמת.

לסיכום, בבואנו לחפש שרותי הובלות באזור נדע כי ישנו שרות הובלות אחראי, אמין, מקצועי וזמין ובמחיר הוגן. שרות ההובלות באזור מתאים למעברים גדולים ומורכבים ולהובלות קטנות כאחד וזאת אף ללא התרעה מראש. אז נסו את הובלות אזור ולא תצטערו.

שירותים נוספים לרשותכם: הובלת מקרר, הובלות סטודנטים, הובלה ואחסנה

 

 

דילוג לתוכן