תפריט סגור

הובלות בסביון

מידי יום מתקיימים בארץ אלפי הבלות שונות, בין אם לה הובלת דירות, הובלות מסחריות של בתי עסק ומשרדים והובלות קטנות. בכול עיר יש חברת מובילים ואשר למצוא גם מובילים בסביון ובסביבה הקרובה לסביון. מטרת המובילים היא להעביר את התכולה שלכם בצורה הבטוחה ביותר, המהירה ביותר והמקצועית ביותר ולכן חשוב להזמין שירות הובלה מחברה מוכרת ואמינה.

מה זה אומר הובלות קטנות?

הובלות קטנות בסביון או בכול מקום אחר בארץ,מתייחסות להובלות אשר לא דורשות מחברת ההובלה להביא משאית גדולה והרבה עובדים ולרוב מדובר בתכולה קטנה עם מספר פריטים מועט ולפעמים אפילו פריט אחד בלבד כמו  ארון, מיטה ספה גדולה וכו'. אפשר למצוא הובלות בסביון בזול דרך האינטרנט, או דרך המלצות של חברים. בחו"ל נהוג להשכיר משאית קטנה להובלת דירות קטנות עם מעט פריטים, אך בארץ זה יותר קשה כי לא משכירים משאיות קטנות וגם צריך רישיון מתאים למשאית.

הובלות בסביון
הובלות בסביון – על מקצועיות ושירות לא מתפשרים

מה משפיע על מחירי ההובלות?

מחיר הובלות לתושבי סביון משתנה בין עבודה לעבודה ויש כמה פרמטרים שמשפיעים על המחיר:

זמן – כאשר מדובר בעבודת הובלה שהזמן שלה ארוך וגם פירוק התכולה לוקח זמן אז המיר יהיה בהתאם. גם למרחק הנסיעה בין מקום העמסה למקום הפירוק משפיע על המחיר. לכן אם אתם גרים באזור סביון או בסביבה כדאי לכם לקחת מוביל מהאזור כי מחיר מוביל בסביון יהיה זול יותר.

אריזה – אריזת תכולה של דירה או משרד יכולה לקחת הרבה זמן ודורשת מיומנות. יש חברות מובלים אשר גם מבצעים את האריזה וכך חוסכים לכם זמן יקר ועבודה קשה. אריזה מקצועית תשמור על הדברים היקרים שלכם ולפעמים עדיף לשלם יותר כסף בשביל השקט הנפשי שלכם. בנוסף החברה מספקת לכם גם ארגזים וקרטונים וחוסכת ממכם את הזמן בחיפוש קרטונים מתאימים לאריזה.

כמות העובדים – עבודה שדורשת הרבה פועלים תעלה יותר כסף ולרוב מדובר בעבודה עם הרבה פריטים שדורשת הרבה עבודה. בנוסף יש לזכור שמקובל לשים גם טיפ לכול פועל ויש לקחת עניין  זה בחשבון למרות שלא מדובר בסכום גדול.

ביטוחים שונים – חברת הובלת בסביון מחירים אפשר לוודא דרך האינטרנט, אך יש לזכור שאפשר תמיד להוסיף עוד ביטוחים שונים שקשורים לתכולה ואם יש לכם משהו יקר אז כדאי לבטח אותו. יש לציין כמובן שלכול הובלה יש אחריות וביטוח כללי ולכן יש לבדוק לפני שמזמינים הובלות בסביון או בכול מקום אחר, מה כוללת האחריות של החברה.

שירותים נוספים לרשותכם: הובלה עם מנוף מרכז, הובלת מקרר, הובלה ואחסנה במרכז

 

דילוג לתוכן